Zložitá situácia

Príspevok v téme: Zložitá situácia
Andrej88

Ahojte,

v živote sa mi nestala takato situacia ako prave teraz a to mam 43r. Problem je totiz v tom, ze po rozchode s byvalou priatelkou som si nasiel novu priatelku s ktorou som uz tristvrte roka. Za celu tu dobu som na byvalu nezabudol napriek tomu, ze som ju celu dobu nevidel, ba priam myslim na nu castejsie ako na tu aktualnu. Teraz pred tyzdnom som sa nahodou s byvalou stretol. Pozval som ju na kavu a ona mi povedala, ze tiez na mna celu dobu myslela.. ozval sa vo mne opat ten hormon, ktory patril len jej a srdce mi opat bije len pre nu. Pri rozlucke sme si dali pusu a ja som sa citil ako v raji. Pusa od terajsej priatelky ma od tejto dost daleko.. Tieto dve zeny su pritom uplne odlisne.. terajsia priatelka je na mna ako anjel.. spravi vsetko co mi na ociach vidi, je ku mne mila, pozorna, nema s nicim problem (napr. ked chcem ist s kamosmi na pivo)... byvala je razna osoba, ide si v svojich hraniciach a za ne nepusti.. nema problem vykricat sa za neumyty riad, nepustit ma na pivo a pod. :D teraz sa musim rozhodnut pre jednu.. co by ste robili vy? Mam sa vratit k byvalej a pocuvat hlas srdca, alebo ostat pri terajsej napriek tomu, ze ju za cely takmer rok som ju nedokazal milovat, len kvoli tomu, ze je na mna dobra a podrzala ma v mnohych situaciach?? Terajsia priatelka je do mna blazon, ja ju vsak milovat nedokazem :( a predpokladam, ze ked laska neprisla doteraz, tak ostane tam vzdy len naklonnost a laska uz ani nepride :( Dakujem :)

Maoam

normalne ta treba polutovat

co takto rozhodnut sa sam? ty cakas, kedy rozhodne jedna z nich, co?

aby si zasa raz nemusel za seba prevziat zodpovednost a to mas 43...

ostava verit, ze ta terajsia dostane rozum a ukonci to

Andrej88

oni o sebe navzajom vedia..byvalej sa nepaci, ze zijem s terjasou a terajsej sa nepaci, ze sa stretnem (obcas!! ) s byvalou. terajsia ked vie, ze som sa stretol s byvalou tak zacne byt este milsia, pozornejsia a snazi sa zo vsetkych sil, aby som pri nej ostal.. predsa ma uz po 30ke a asi sa boji o mna prist

Maoam

tvoja terajsia priatelka je nemilovana, robi pre teba vsetko, je obetava, tolerantna, lojalna - co takto dopriat jej adekvatneho partnera, ktory ju lubit bude a nebude s nou iba preto, ze nevie byt sam a stratil by osobne pohodlie?

ona si zasluzi, aby vedela pravdu, aby mala moznost si vybrat

vedome ju tahat za nos a ona vedome zije v tom, ze ju milujes, je NEFER

Andrej88

salon, co tym stratim?? No ked terajsej poviem, ze ju nelubim, tak ma necha.. a byvala je teraz nastvana na mna, ze som ju vymenil za terajsiu, tak sa bojim, ze po case ma tiez necha.. a ostanem sam.. cize stratim vsetko :(

sansara

Salon...budovat si stastie, ego, nezrelost, vlastnu blbost atd atd na nestasti druhych ci inych...len dufam, ze kazdemu sa raz vsetko vrati. Aj sa to tak deje.. Nie mozno hned,..ale to uz je o inom)

salon

A co hovori tvoja byvalka na terajsiu?

Normalne chod do toho chlape,ved co tym stratis?
Ziskas naspat svoju lasku,tvoja aktualna sa z toho casom dostane,najde si pravu lasku,za ktoru ti bude raz tisko dakovat a tvoja byvala uz bude aktualna a vsetci si budete krasne zit :-)
Staci byt uprimny voci sebe a hned je vsetko jasne...

Maoam

zlozita situacia? skor mat gule na to povedat aktualnej pravdu

a dozriet osobnostne a nezneuzivat inych na osobne ciele

vela stastia