Sportovy poradca

ruza66

ahoj pista00

od teba tu citam velmi dobre rady! zrejme sa do cvicenia a stravovania rozumies..ja mam 168/67, mala som 73, dala som to dole na 67, ale zastavilo sa to! cvicim jillian michaels, momentalne 6week6pack, je to pecka, neni to len o kardiu, pouzivaju sa tam aj cinky atd...moj problem, alebo vlastne ani nie problem, ale dedicnost je to, ze mam siroke a tazke kosti! kedysi, ked som bola mladsia, som cvicila s cinkami a prestali mi rast prsia hehe, lebo som cvicila vo vyvoji, ale to nie je samozrejme problem..strasne by som chcela cvicit s vahami, ale nemam kde a ani cas, nakolko chodim do prace a precujem na 3 zmeny...ale za tym clovek, co si odporucil by som zbehla, keby sa na mna pozrel, posudil by..byvam v okrese PN, tak by to nemal byt pre mna problem...dakujem ti

pišta00

Ja bývam v Piešťanoch, oslov kulturistu Riša Riedla má fitko na Sĺňave takéto informácie ti najlepšie poskytne kulturista alebo závodník v akejkoľvek kategórií, majú najlepšie skúsenosti aké si človek môže želať.

mam56

Už ti idem poslať kontakt. Prepáč, že odpisujem až teraz, ale mal som niečo iné na práci.
Isto ti pomôže.