Genitalne bradavice!

Príspevok v téme: Genitalne bradavice!
V.

Ahojte. Mám genitalne bradavice (kondylomy), ktore mi diagnostikovali asi pred 2 mesiacmi. Doktor mi povedal ze mám prist na chirurgicke odstranenie (vypalovanie) pokial mi to nezmizne. Chcem sa spytat je odstranovanie chirurgicky bolestive? Nemyslim tym len vypalovanie, ale aj odstranovanie dusikom, chirurgickou lyzicou atd...
Mala som uz aj zapal bartoliniho zlazy, doktor mi povedal ze to bude 15 sekundovy zakrok a nakoniec to bolo odstranenie skalpelom sprevadzane s najhorsou bolestou aka len moze existovat.
Tak dakujem za rady. :)

mate59

Aj keď ti ich odstránia, možu sa znovu znenadajky objaviť.Nakazila si sa pri pohlavnom styku od sex. partnera.

V.

A existuje aj nejaka cesta ako sa bradavic zbavit? Viem ze je to sposobene hpv virusom a pocula som ze je dobre posilnit imunitu a ze bradavice aj sami zmiznu. Lebo ma asi porazi ak mi to odstrania a za mesiac sa tie svine objavia znovu.

Shayleen

Ešte ti poradím máj pri sebe vložku bo ono tu bude po tom krvacat ( ta - tie ranky kde to bude odstránené ) a tbl proti bolestiam maj tiež pre istotu pri sebe

Shayleen

Upst tak dúfam že to pôjde bez bolesti mne to vtedy ambulantne ani robiť nemohli mala som toho veľa. Takže źial tu ti ne poradím či to bude alebo nebude bolieť. Dúfam že sa ti este niekto ozve kto to ma bez narkozy za sebou.

V.

Dakujem za reakciu. No mne to idu robit priamo v ambulancii, nie v nemocnici a urcite nie laserom, ale bud mi to vyrezu alebo zmrazia dusikom a pochybujem ze ma uspia. Doktor ma plnu cakaren pacientiek, nebude sa tam zatazovat este s narkozou, zial.

Shayleen

Ahoj. Ja to už mám za sebou pol roka som s tými bojovala az nakoniec mi to laserom odstránili. Mne to robili pod narkozou takže jedine po odstránení bolelo a štìpalo ale dalo sa to vydržať. Čím skorej ti to odstránia tým lepšie ono ti to môže ísť aj na maternicu. Neviem kde a ako ti to budú robiť ale pod narkozou je lepšie držím ti palce