pitny den

RNG

1 den do tyzdna je fajn. Na hormonalne poruchy som spomenul Yam.Najdete na Google .sk pod: doplnky, wild yam, Bratislava

valery

otazka pre rng: a mozem tuto hladovku drzat aj ked mam 16? nesposobi to hormonalne rozladenie? lebo raz sa mi stalo ze som nedostala menzes pol roka.

shakt

Suhlasim Lenush,ziadny caj nie je vhodne pit dlhodobo.Najvhodnejsie su zeleny,zihlavovy,Mate..
Odporucam raz za mesiac,najlepsie v case splnu alebo novu urobit pitny den.

agina

Ano, blahodarne na telo posobi raz do tyzdna drzat takyto den hladovky.Vtedy sa doporucuje pit len cista voda bez oxidu uhliciteho, bylinkove caje - nie ovocne a 100% stavy.

shakt

Prave vcera bol na to najvhodnejsi den,v case splnu alebo novu,si dat iba pitny den-pit cistu vodu-telo sa zbavi toxickych latok.
Ak dzusi tak 100%stavy,caje-zihlavovy-cisti krv.Ak aj nevydrzis cely den,staci aj pol dna-iba pit a druhu polku-si daj lahke zeleninove jedla.

RNG

Definitivne.Pri neprijmani potravin vsetky v tele vytvorene traviace enzymy sa nespotrebuju na travenie potravin, ale sa v crevach absorbuju do krvneho obehu a tym sa roznesu po tele a cistia.
Hladovky=posty boli odjakziva zname na precistenie tela v roznych kulturach, aj nasej, len to upadlo do zabudnutia.