Odchádzam odtiaľto

Slobodna

Podla jej reakcie na celu vec, to mozem tvrdit s istotou. Neohovaram, vysvetlujem situaciu, ktora sa tykala nas dvoch, nie teba, tak nechapem, preco sa k veci vyjadrujes.

what

Slobodna prave porusujes pravidla ty ked ju ohovaras ze chcela podsuvat nieco inym a pritom sa uz nemoze branit. Mozes to tvrdit s istotou? Toto forum dopadlo otrasne a nakoniec tu zostanu len admini a ich slobodne kamaratky.

Slobodna

Moje prispevky, ked porusia pravidla, su rovnako zmazane. Pokojne mi mozete dat BAN, ked to inych urobi stastnych.

Slobodna

Idylka reagovala na neregistrovany nick ako na mna. Pokial sa pomylila, ako tvrdila, mala sa ospravedlnit, ze sa pomylila, ibaze ona chcela podsuvat inym, ze pisem pod neregistrovanym nickom a asi byt mudra, ze vie, kto sa za neregistrovanym nickom ukryva. No a nakoniec bola urazena, ze tento prispevok bol zmazany.
Tato tema je z mojho pohladu vysledkom toho, ze nie kazdeho ego dokaze uniest svoj zmazany prispevok.

what

To ste to nakopirovali teda. A co ju v tom prispevku urazala alebo co? Hadat sa urcite zacala Slobodna pozname ju tu vsetci dobre. Matej bez urazky ale Slobodna sa tu stale naparuje a hada nic s tym nerobite.

Matej

Idylka napísala príspevok smerovaný k Slobodnej, no Slobodna v danej téme vôbec neprispela, a teda bol zmazaný. No užívateľka Slobodna ho videla skôr, na čo vznikla menšia hádka. Táto téma je asi výsledkom toho.

BAN nemôžeme dať na užívateľa v prípade, že nie je registrovaný.

Matej

Prečítal som si celú diskusiu a ďakujem za názory a reakcie. Chcem opäť raz každého ubezpečiť, že konám vždy podľa pravidiel fóra a predpokladám, že väčšina si tieto pravidlá nečíta. Preto odporúčam začať tam.

Dokážem Vám na každý jeden zmazaný príspevok nájsť porušenie pravidiel. Nedovolil by som si mazať príspevky bez toho, aby som to nemal podložené. Tiež, keď je väčší problém, konám v koordinácií s Macou.

Slobodna aktuálne píše o príspevku idylky, ktorý kľudne sem môžem nakopírovať pre tých, čo nevedia o čo ide. A nech si potom spraví názor, každý sám ja to hodnotiť nebudem.

Užívateľka mrcina a wtf, prosím na fórum o zdraví sa zabávať nechodí. Pokiaľ to nebudete rešpektovať, tak vaše príspevky budú zmazané. Ak si tu niekto chodí robiť srandu, tak nemôže očakávať, že bude tolerovaný. A bohužiaľ evidentne, keď niekto ocení prácu iných, tak máte potrebu sa do ňho obúvať. Nech si na vás spraví každý svoj názor.

BAN za opakované porušenie pravidiel samozrejme dávame, ako tu niekto spomínal, že nie, nie je to pravda. Problém je, že v tejto dobe sa stačí prihlásiť z telefónu a IP adresa je iná.

Taktiež nie je na mieste písať, že si nevážime užívateľov. Už 2 mesiace beží odmeňovanie za aktivitu pre každého užívateľa.

Ďakujem za pochopenie