Mykoza

Príspevok v téme: Mykoza
Bam

Ked som mala 17, prvy krat sa u mna objavila mykoza. Nevedela mi ani gyn. povedat z coho to mam, bud stres, kupalisko, antibiotika. Dala mi take tabletky a preslo to. Potom o rok neskor ma zacalo boliet v podbrusku az krce, tak som isla znova, znova mykoza (uz som mala priatela s ktorym som doteraz) zase mi dali tabletky preslo. Priatela nijako neliecili. V pohode zase som dobrala tabletky a bola som ok. Teraz je to zase rok (uz mam pocit ze to chytam asi fakt z kupalisk inak si to neviem predstavit) v sobotu ma bolelo brucho, nevedela som z coho. Ale nic az tak hrozne vecer sme mali s priatelom sex a asi v utorok ma zase zacalo boliet a uz ma zase vsetko svrbelo vedela som ze mam mykozu. Tak som v stredu isla ku gyn. dala mi tabletky. Tak dufam ze to prejde. Chcem sa len spytat lebo sa bojim ze ked doberiem tabletky a uz mi bude fajn ci nahodou to priatel nemoze mat z tej soboty. Aj ked mi hovoril ze on na sebe neciti zmenu nic. Nechcem byt v zacarovanom kruhu a budeme si to prenasat. On sa boji lekarov ako cert.

Bam

Akurat ma napadlo mozno je to blbost. Vzdy kupujeme toaletny papier biely bez farebny. A teraz sme kupili zlty parfemovany asi pred 5 dnami a vlastne odvtedy mi to zacalo. Nemohlo by to byt tym?

Bam

Tak skusim ist do lekarne a kupit priatelovi. No praveze tam nechodim casto. A minuly rok som mala mykozu, a priatel sa nijak neliecil, ked som sa doliecila mali sme sex a dalsia mykoza sa mi objavila az teraz po roku. Takze ju nemusi mat ani teraz.
Canesten mam a ten mi nikdy pri mykoze nepomohol. Myslim ten krem.

ninuskaKikus

Blbost, mycomax som si kupila v maji a nepotrebovala som predpis od lekara.....a keby aj, chodis ku gynde, vypytaj si od nej....Dalej existuju rozne masticky, najlepsi je canesten, ten si kupte a mastickujte sa podla navodu obaja....Jednoduche.
A vymen gyndu!!!!! Mykozy sa ti budu vracat dovtedy, kym sa neprelieci poriadne aj partner, a o tom by predsa mala gynda vediet