Upchavanie ciev

Príspevok v téme: Upchavanie ciev
8lili88

Dobrý deň, mám známeho ktorému sa upchavaju cievy, jednu nohu mu už amputovali a hrozí mu že príde aj o druhú. Keďže o druhú nohu nechce prísť prestal chodiť ku doktorom, trpí doma silnými bolesťami, lieky od bolesti mu už nezaberaju.neviete o nejakom liecitelovy ktorý by mu dokázal pomôcť???

RNG

Lombardo, tie studie s 3 x 10 mg curcuminu su na smiech. To robia naschval aby diskreditivali doplnky v ulohe liekov, Tak ako to robia s malymi davkam i vitaminu C a podobne. Ja mam oskusany uspech na ojej zene s davkou curcuminoidov 3 x 1500 mg a aj to s 10 mg bioperinu, co podstatne(6.5 krat) zvysuje bioavailabilitu /absorbciu curcuminoidov.
To su vsetko "studie" s dopredu naplanovanymi vysledkami a tomu sa prisposobi napr vyber pacientov alebo davky, tak aby to nepracovalo.

analyn

anonym_7597, dakujem, med poznam, som v styku s podobne postihnutymi ludmi- viaceri maju dobre skusenosti s medom, kokos. olej, pras. cukor, gse- je dobre na mensie ranky, striebro, betadin, rozne specialne naplaste, ab, chodili k nam sestricky, ktore sa staraju len o rany tohto druhu, vselico mame uz za sebou.

analyn

imunitu ma velmi dobru, ani ab mu nerobia ziadne problemy, nechyta sa ho ani prechladnutie, kazdy den chodi niekolkokrat von so psom, v lete v zime, za kazdeho pocasia. Pecen, ladviny creva, vsetko funguje bez problemov, takze ak ma nejake toxiny ci nejaku chamrad, ide mu to k uzitku. Ma odumrete kapilare, koza mu leze dole pri najmensom podnete a aj bez. Kozu nevieme vyzivovat z vonku, tak sa snazime zvnutra. My vieme, ze je to otazka casu.

analyn

lombardo, velmi pekne dakujem. Cize on bere 4-6 nasobok DD, dlhodobo. Ziadne vedlajsie ucinky sme zatial nezbadali, ani v krvi. A je pravda, ze modriny sa mu nerobia, hoci prilezitosti maju az-az. uz si ani nepamata, kedy nejaku mal. To, ze serr. pomaha ab som rada. Myslim, ze zatial zostaneme na tychto davkach. Kurkumin som brala kedysi ja a vela, na deka, na chronicky zapal achilloviek, spolu s roznymi mastami a liekmi. Inak na zapaly v ustach je velmi dobry klincek, ludia z Azie maju vecne 2-3 ks v puse, pricapene pod hornou perou na dasne. Mne to dost vadilo. A to som sa naozaj snazila.

majus1463

analyn,vcera som bola na oslave, moja znama mi rozpravala,ako poliecila muzovi nohu,ktoru mal najprv od kolena dole celu,opuchnutu zapalenu,potom sa mu otvorila zila,lezal dlho v nemocnici,bolo to vraj uz hranicne,ked ho pustili domov,zena vybrala drenazne cievky,co mal v rane, vtlacila kusok medu,poctiveho domaceho. a tak kazdy den znovu med,repikove oplachy..sama by som sa bala nieco take riskovat a znie to naivne,keby som ju nepoznala,poviem si ze riadne tara,no je to tak,noha je uz v klude,neboli,doktori krutia hlavou..poradila jej to liecitelka z polska,chodia k nej od nas vela ludi.neviem,co si o tomto pomyslite,ale clovek sa chyta aj slamky,a skusa

lombardo1981

Na úvod musím podotknúť, že štúdie, ktoré skúmali účinky serrapeptázy sú v mnohých prípadoch slabé a nedostačujúce. Často neporovnávajú účinky s placebom či látkou, ktorá sa bežne používa pri liečbe daného problému. A čo je myslím dosť na škodu. Meta-analýza štúdií: www.journal-surgery.net
A teraz k otázke. Boli zaznamenané protizápalové účinky. Ale ich efekt nebol taký výrazný. Efekt kurkumínu je silnejší.
Napríklad podávanie 10mg 3xdenne po zákroku v ústnej dutine po dobu jedného týždňa znížilo zápal. V ďalšej štúdii sa porovnával účinok s liekom pri akútnom aj chronickom zápale... potlačenie opuchu. V tejto štúdii zistili, že pri akútnom zápale sú lepšie menšie dávky (potkany dostávali 10mg/kg), pri chronických vyššie (20mg/kg).
Čo sa týka hlienu a biofilmov baktérií, tam je účinok podstatne výraznejší. Pri chronických ochoreniach dýchacích ciest došlo po 4 týždňoch ku zmenšeniu množstva spúta, ale i jeho pružnosti, viskozity. A nastalo i zníženie počtu neutrofilov, frekvencia pokašliavania.
Biofilm je bariéra, ktorú si okolo seba baktérie vytvárajú pre svoju ochranu. A serrapeptáza inhibuje tvorbu tejto ochrany. A s týmto efektom prichádza aj zlepší účinok ATB.
A v štúdii, ktorej link som sem dala, sa spomínajú aj koagulačné abnormality. Síce vo veľmi ojedinelých prípadoch, ale predsa.

trojklanny

analyn, prestudovala si celý net,vyskúšala kadečo,čo tak sa zamerať na manželove parazity,baktérie,vírusy?
Koľko má človek s diabetes v sebe toxických škodlivín?
Verím,že manželovi pomáhaš,ako sa to len dá no vyskúšaj aj frekvencnu terapiu a hlavne sa vyvaruj jeho reinfekcii,čo je žiaľ bohu najcastejsi neúspech akejkoľvek liečby.

analyn

lombargo, velmi ma zaujima tvoj nazor na serrapeptazu, hlavne co sa tyka protizapalovych ucinkov, muz ju berie denne, vysoke davky, uz roky, a predsa sa mu to podkozie na nohe zapaluje, dostane antibiotika, zas ma chvilu pokoj, doktori proti serrapeptase nic nenamietaju, len vzdy pripomenu, za ak sa noha trosku zapali, nech prideme.

analyn

na rozne studie uz neverim, za vsetkym hladam skusenosti skutocnych ludi, aj na nete, hrabem sa na forach a blogoch aj niekolko rokov dozadu a tak zistujem, ci to, co ludia tvrdia aj pomaha. Potom to najskor skusam na sebe- viem, som zdrava- ak ma to neposkodi, tak pomaly zacne aj muz. To, ze paleo je dobre na diabetu, u nas funguje. Muz si meral v zaciatkoch cukor aj 10x za den a mal cukor pod kontrolov ako nikdy predtim. Samozrejme, dosla nanho kriza, par dni sa zacal stravovat po starom a cukor zacal lietat hore- dole. Takze zacal si znova davat pozor, a cukor ma zase pod kontrolou, zhresi tak 2-3x do mesiaca jedno jedlo, vonku. Kavu pijeme bez kofeinu, aj ked by sme nemali, nie je paleo, takze zhresujeme vlastne kazdy den. A vsetko nam pripada sladke, zelenina, ovocie. Sem-tam, hlavne kvoli detom, nieco upeciem, uplne jednoducho, namiesto muky dam kokos ci orechy ci mak ci mandle, bez cukru, navrch kopu ovocia, zelatinu, slahacku. Zelatinou uz aj zahustujem, proste zjednodusujem to. A cukor neskace. Paleo sa ma vyskusat 30 dni, a potom si clovek rozmysli, ci je to prave orechove pre jeho telo.Co sa tyka raw foodu, jasne, presnorila som co sa dalo, zaujalo ma, kolko ludi ma tam zdravotne problemy, zaludok, creva, zuby, vlasy, koza, pluca, priedusky... a to beru rozne doplnky na kila, stale detoxikuju a robia rozne ocisty a tieto problemy im dlhodobo pretrvavaju, nie nie NIE pre nas. Co sa mi celkom pozdava, je Gaps, nas pan Pes zacal krivat, reuma, tak som mu zacala asi 2? mesiace dozadu varit vyvary( 4-6 hod.), davame mu aj v tabl.kolagen + praskovy sypeme na vsetko jedlo a uz zas beha bez problemov.