Od kolkých rokov zvyčajne rastú prsia

Príspevok v téme: Od kolkých rokov zvyčajne rastú prsia
VEľke cecky

Ahojte!
Prosím porad´te mi liek na rast prs !!!
Mam 16 rokov a ešte mám len nulky pýtala som sa kamošiek z základnej školy tak oni povedali že by mali začať rásť v 10-11 rokov a je to založené na genetike v tele ked mas aspoň niaky tých 48-49 kg , chcela by som mať aspoň 2 , MOJA Sestra je o 6 rokov Mladšia a už má nulky a pritom má váži len 21,4 kg, Ked my kamošky zo zakladnej školy povedali že musím nosiť podprsenku aby mi nebolo vidno prsia vtedy som ju ešte nenosila lebo som nevedela čo spôsobuje , a odvtedy ju už každý den nosím , Lebo ked sme na strednej škole na Telesnej výchove tak my máme spravene také kabínky musíme byt v tích kabínkach chlapec a dievča tak tí chlapci sú hrozný lebo minule sa mi stalo že som sa snažila si zapnúť podprsenku a just mi ju odopol a ja som sa otočila a akurát som spala a ten moj frajer mi dal doma na posteli dole podprsenku a ešte aj nohavičky a videl čo chcel vidiet ale on to robil tak jemno že som to ani necítila , potom ked som sa zobudila tak som zistila že on dal dole podprsenku , aj nohavičky potom ked som vstala tak mi povedal že mám pekné malé prsia a ešte my povedal že mám peknú šušulku (to čo máme v nohavičkách my ženy) a nakoniec sme spolu išli do postele a robili sme striptíz a ukázala som mu moje prsia teda moje nulky a šušulu S pozdravom SARAH