Je toto normálne?

Príspevok v téme: Je toto normálne?
mattias2109

Zdravím...mám otazku hlavne na chlapov ale mozu vyjadrit aj zeny svoj nazor z ich pohladu lebo predsa len zenske myslenie ja asi v zivote nepochopim!!!
Takze chlapi dokazete sa s babou ktora da najavo nezaujem (aj ked nepriamo) bavit ako keby sa nic nestalo a fungovat v pohode aj ked ste sa do nej zamilovali tak ze ju mate nonstop v hlave?? Lebo ja to nedokazem jednoducho! Pozvanie na drink ci kavu odmietla a o nejakom vylete vo dvojici nemoze byt ani len rec!! Pritom sa normalne bavi so mnoiuu,piseme si,smejeme sa a nikdy nezabudla na moje narodky ci meniny a samozrejme ani ja ne jej...No blizsie k sebe ma nepusti!!! Nedavno sa vratila z rocneho zahranicnehk studijneho pobytu a tak som sa jej priamo spital na priatela a ona mi pochvili povedala z vaznou tvarou ze nenasla takeho ako som ja!!! Vravim si parada vecer som jej zavolal s tym ze mam dva listky do kina a ona ze jej nie je dobre a pojde si lahnut...Na druhi den mi kamos povedal ze ju v ten vecer nahodou stretol aj s naj kamoskou v jednej cukrarni!!!! Chapete to????? Ja som asi magor...a pritom keby ze chcem najdem si babu hned ale jednoducho viem ze to nespravim lebo vidim len ju...Nedokazem ju ani len nenavidiet!!!
Dokazali by ste sa tvarit ako by nic? Lebo ja ked ju stretnem nemozem od nej odtrhnut oci a uz som sa par krat strapnil ze mi musela zopakovat co sa ma vlastne pitala...Da sa vobec takto normalne fungovat???
Ona ma 22 ja 24

Inside

Proste k tebe nič romantického necíti nechce byť viac než kamarátka iba sa pred nou zhadžuješ a zbytočne vtieraš ked je jasne, že nemá záujem. Nesil to normálne s nou komunikuj ako s každou druhou ak niečo bude tak to musí ísť z jej strany lebo ty už si sa strápnil dosť.