Som vo friendzone?

Príspevok v téme: Som vo friendzone?
michal555

Pytam sa ako chlapov tak aj zien co si myslia o tom? Zacal som randit s jednou kockou, myslim si ze mame za sebou dalsie vydarene rande, na konci ktoreho som si overoval ci by sla von. Usmiala sa a povedala ze mozme ist von, ale s dodatkom ze ak sa chcem takto stretavat ze by to videla zatial na kamaratskej urovni. Zatial som na nic netlacil, citim ze je dost hanbliva tak som to nehnal do bozkov. Zatial iba na rozlucku na lice. Co si myslite, zaradila ma do friendzone?

malazena

to uvidis po case...preco niektori chlapi hned tlacia na pilu,? potom to zenu vystrasi a potom sa radsej prestane stretavat ked vidi ze on od nej chce hned nieco viac..nevyzvedaj, uvidis ako ta bude brat po par stretnutiach a sam uvidis a ucitis ci ma k tebe blizsie alebo ne..to spoznas, bude robit neake naznaky, bude s tebou flirtovat alebo sama od seba ta pobozka ak bude chciet :) ale tym vasim nedockavym vyzvedanim hned babu vyplasite..podla mna nie, niesi friendzoned, len zacinate...friendzoned budes ak sa budete stretavat trebars rok a stale to dalej nezajde ako po pusu na lice a ona si bude vylievat pri tebe srdce ako sa nespravne do niekoho ineho zamilovala a ten ju odkopol atd.. podla mna zatial len nechce veci unahlit a je opatrna , ved jasne ze ti po prvom, druhom rande (aj ked vydarenom) nepovie, ze jasne podme spolu chodit :D ...drzim palec nech to vyjde :)