Čo si o tom myslíte?

Príspevok v téme: Čo si o tom myslíte?
sade8

ahojte, toto je asi taky najrychlejsi sposob ako to dostat zo seba von....proste mam manzela vyse roka nikdy predtym sme sa nehadali co sme chodili spolu to bolo tiez vyse roka no po svadbe a po narodeni maleho to ide dolu vodou.......
takze takto rad si vypije ......no velakrat je to v pohode no ale teraz sa stala vec ktora ma trapi pretoze to vplyva na maleho......jednoducho si vypil ccal pol litra vodky a zacal byt agresivny...napr. mala som mobil v ruke a vytrhol mi ho a dal do umyvadlaa ale nechapem preco a ja ze co ide robit a on zatial nic ale vyzeralo ze ide pustit vodu ale ja som mu v tom branila a este ho aj hodil tam no a potom to zacalo ...lebo ja som znadavala a on zacal trieskat napr. roztrieskal detsku postielku bachal do nej pastou no a odvtedy som maleho uplakaneho len drzala pri sebe co som sa bala co bude dalej ............no on trieskal trieskal potom dal pastovku do nabytku ktory ani neni nas....a potom sa stazoval ze neciti ruku tak zacal trieskat o stol a ja som ho uz dlho prosila nech prestane potom si lahol a este zhodil zo stola sklenenu misku z ktorej jedol a ta narazila do steny a rozbila sa....a este vravel ze si to odnasam za jeho rodinu ............no ja neviem co robit poradte ...ved poznala som ho ako normalneho cloveka a aj ked si vypil toto som pri nom nezazivala ale odkedy sme sami a s malym ide to dolu vodou.............som zufala ..........