Trpnutie a bolest

Príspevok v téme: Trpnutie a bolest
lucifuk99

dobry den, cca posledne 3 dni mi zacala trpnut a boliet vonkajsia strana laveho stehna. trpnutie som pocitovala uz dlhsie no lekarka mi povedala ze je to zrejme len nejaky zapaleny nerv a poslala ma "kadelahsie". ale posledne dni sa ta bolest a trpnutie tak stupnuje, ze sa az budim zo spanku. lekarka ma momentalne dovolenku najblizsie 2 tyzdne, vie mi prosim niekto poradit, co to sposobuje a ci sa tomu da zabranit? mam 21 rokov. dakujem

lucifuk99

mala sovicka, o mne si uz doktorka ochvilu bude mysliet, ze som hypochonder.. pred mesiacom oblickovy zachvat.. pred tyzdnom a pol mi zistila znizenu stitnu zlazu.. 8 rokov uz som anemna.. mierna arytmia a este x veci do toho.. a teraz s nou pridem s tymto.. sak uz tam ako na klavir chodim.. :)

mala_sovicka

urcite by bolo najvhodnejsie ist k neurologovi. Ja som pobehala vsetkym moznych lekarov a jedinu vec co som sa dozvedela ze by to mohla byt skleroza, nastastie sa mi nic take nepotvrdilo a teraz sa aj s trpnutim trapim dalej lebo nevedia prist na to co mi je.. krasny to zivot