Internet a dnešný virtuálny svet

Príspevok v téme: Internet a dnešný virtuálny svet
Anonym001

Ahojte, neviem či táto téma súvisí so zdravým ako takým ale myslím že určite aspoň trošku. Mám také obdobie zamýšlania sa a práve ma napadá jedno. Je to facebook a podobné socialne siete. Napadlo vás koľko vašich priatelov z fb naozaj zaujímate a koľký vedia kedy máte narodeniny? S kolkymi sa aj stretavate? Ano chapem, ja mam fb aj kvoli tomu ze tam mam ludi ktory byvaju odo mna daleko ale aj tak :) Najviac ma nastve ked som s niekym von a on cumi do mobilu. To potom mohol ostat doma. Zabudame na ludi, na realny svet a co je hlavne zabudame žiť. Nevravim ze vsetci ale mnohy z nas. Stalo sa vam uz ze ste nemali ist s kym von tak ste len boli doma a boli ma fb? :) lenze koho to je chyba ak nie naša...To som pochopila len teraz. Napisala som niekomu ci nejde von a bolo mi stym clovekom fajn. A to by som nezistila kebyze uverim tomu blbemu hlasu v mojej hlave ze toho cloveka budem len otravovat :) Casto mam taky pocit ale ked niekto nebude chciet tak napise ze nie a nezruti sa svet. Nikomu tu nic nevycitam pretoze ja sama mam tento problem. Chcela by som tlacitkovy mobil a aspon na mesiac vypnut internet :) Raz to urcite vyskusam. A co si o tom celom myslite vy?

dalsi

Facebook nepouzivam. Fotky zo sukromia a kde som bol, co som robil, ci budem robit nezverejnujem. V okoli su sice spoluziaci, ci par kamaratov, ale ani im nepotrebujem vesat vsetko na nos a taktiez to nemusim vesat na nos rodine. Poviem co chcem a kedy chcem, ked som s niekym osobne. Ved potom clovek by dosiel na navstevu a nemal by sa ani o com bavit.