detska prdilkaa

Príspevok v téme: detska prdilkaa
problemova007

ahojte.....prosim vas poradte mi niekto....mam velky problem....mam strasne drsnu kozu na zadku a robia sa mi na nom take male cervene vyrazky....a dokonca mam aj celulitidu....nepozna niekto nejaky krema na to....alebo olej...minule som niekde citala ze dobre je zmiesat hrubozrnnu morsku sol s telovym olejom......neskusal to niekto.....prosim poradte mi....chcem mat zadok jak babatko....:))))))no mozno ne az taky ale urcite ne s vyrazkami.....

Golianka

Tiež odporúčam skor prírodnú kozmetiku. Odporúčam napríklad Slovenskú značku Soaphoria (kúpiš napr. na Notino) majú rozne prírodné oleje aj krémy a aj dobré ceny

Darmord

Ahoj,
Skús sa informovať tu:
-odkaz odstránený-
Mne tam odborný lekár pomohol z mojimi vážnymi ťažkosťami.
Podpora je tam 24 hod. denne takže keď som mál problém z dieťaťom a lekár nebol v ordinácií o pol noci tak jedine tam.
A môžeš komunikovať cez e-mail, volať, skype a iné.
je tam nejaký centový poplatok čo je nič fakt nič oproti tomu že ide o zdravie. VRELO ODPORÚČAM MÁM SKVELÚ SKUSENOSŤ
-odkaz odstránený-

karin

ked sa natries obycajnym kremom alebo telovim mliekom , koza prestane dychat, lebo tieto vyrobky obsahuju glycerin alebo sodium lauryl sulfat. pouzivaj len ciste produkty bez chem. latok. su fantasticke aj na celulitidu. budes mat zadok ako babatko.

nina30

skús to čo si čítala, potom sa natri krémov nahrubo. Opakuj kremovanie ráno a večer. Do týždňa určite budeš spokojná. Ešte jedna rada: je neskoro niečo riešiť vtedy keď je už koža drsná. To sa musíš predsa natierať po každom kúpeli a nie len zadok ale celé telo.