Vegetarianstvo

Príspevok v téme: Vegetarianstvo
miruska23919

Ahojte :) mam taky problem...asi pred rokom som sa rozhodla prejst na pescetarianstvo,nemala som ziadne problemy,tak som pred polrokom presla na vegetarianstvo..no a tu sa to cele zacalo...moji rodicia to nechcu akceptovat,stale mi dohovaraju,ako skodim svojmu zdraviu a podobne,mama naschval robi k obedu iba jedla,kt.obsahuju maso,takze sa dost casto stava,ze mam k obedu iba suchu ryzu a pod(tymto sa nechcem stazovat,ide mi len o ten princip),dokonca som nedavno zistila,ze mi do jedla na ,,tajnaca,,pridava maso.Ako to riesit?nemam ziadne problemy a vegetarianstva sa vzdat nechcem(rada by som neskor presla na veganstvo).Dakujem :)

Deria

Neviem, kolko mas rokov...a potom, ak sa chce niekto stat vegetarianom, mal by o tom aj nieco vediet, lebo len vylucit mäso zo stravy nestaci. Ja som vegetariankou uz 15 rokov, neberiem ziadne injekcie ani podobne doplnky vyzivy a som zdrava. Je vsak pochopitelne, ze si tvoja mama robi o teba starosti, lebo nevie o vegetarianstve nic, takze ju tazko presvedcis, to je logicke. Pockaj, az budes samostatna a budes si varit sama. Mas dost casu si nieco o vegetarianstve nastudovat a potom sa mozes rozhodnut.

odpovedam

a co ta motivuje vynechavat tolko zivin zo stravy? mimochodom, vegetariani casto chodia na injekcie, pretoze zo stravy, ktoru si zvolili, nedokazu pokryt potrebu vitaminov. "trosku" paradox.