Čierna mágia

Mania

Pad alias Peg, si chory clovek, daj sa uz liecit. Ved ty melies z cesty, potom ti prepne a pises normalne. Zas ti prepne a pises ako zmyslov zbaveny? To aj doma sa bavis v style - dnes by som si dal na veceru 7 stupnov bude zajtra a potom idem hrat tenis ale neviem ci v stredoveku neboli aj malovane obrazky???? Chori ludia by nemali mat pristup do verejnych for

Pag

Ono veľa ľudí sa tomu venuje, nemyslím si, že to je normálne. Aj mne sa venovali, aby ma odstavili, ale ok, ja mám čas, koľko tomu dáme? Sto rokov? Dvesto? To nie je podstatné, ale raz sa stretneme. Teraz mám iné koníčky ako tieto šamanizmy. Na odpúšťanie môžete zabudnúť. Iný názor si vnútiť nedám. Nepotešil jste mně, ani ja vás nepoteším. Omen.

narayana

ked si uvedomite, ze vsetko je energia tak dokazete pochopit ze aj magia existuje. ci uz je to vyslovenie nejakych zlych slov voci nenavidenemu cloveku alebo stacia aj neprajne myslienky, a danemu cloveku sa moze nieco zle prihodit alebo sa mu prestat darit. ale pozor vsetko sa v zivote vracia aj dobro a aj zlo. preto ak uz niekoho z celej duse nenavidite, skuste sa premoct a danemu cloveku poslat v duchu lasku, v duchu ho objat a odpustit. uvidite ze situacia sa coskoro vyriesi, zmeni k lepsiemu. nezaoberajte sa zlymi myslienkami, lebo tym skodite hlavne sebe

mi11i

Dá sa nejako zistiť, kto ma preklial? Podozrievam 2 ľudí.

1. Takto. Chodila som s frajerom a dozvedela sa to moja nepriateľka, ktorá mi robila zle a šikanovala ma. Ona chodí aj k nejakej bosorke, ktorá robí všelijaké čarovné vecičky a čary.

2. V tom čase môj frajer sa zaľúbil do jednej rozvedenej ženy, ktorá mala aj 2 synov. Robila všetko preto, aby sme sa rozišli a dal sa dokopy s ňou. To sa jej aj podarilo.

Odvtedy som mala smolu na mužov, hoci som sa snažila, nevyšlo to. Hoci na začiatku to bolo dobre, skončilo to a to bez nejakého dôvodu.

Ďakujem.

Aliss

Prosim vas ludia...Ak sa niekto venuje ciernej magii, urcite nechodi na zdravie.sk a necaka, ci nahodou ktosi nebude potrebovat pomoc. Ak niekto hlada skutocne cloveka zameraneho na ciernu magiu, neda sa to len tak cez net. Boli ludia, co na kadejakych internetovych forach a strankach prisli k ciernym "magom" a tak aj dopadli. Prudko sa im zhorsil zdravotny stav, same nestastia, zle veci v zivote, zacalo sa im peklo na zemi. A preco? Lebo ritual robili ludia, co sa tomu rozumeju ako kazdy druhy v tejto teme....Hladajte skutocnych ludi venujucich sa bylinkam, magii, takych, co nepotrebuju mat internetove stranky s ponukami sluzieb...

Domi666

Vam tu strasne sibe :D To vazne niekto na toto veri? Vsetko su to len nahody. Povery a vymyslene veci. Chapem, ze z nejakeho dovodu niekto veri v boha, ale este aj ciernu magiu? :D