Nočné zdravotné dialogy

pipa

Polievkova lyzica cerstvej stavy z hlavkoveho salatu pred spanim je pre mna tym najlepsim uspavadlom. Ale musi to byt stava najlepsie z odstavovaca. Vyskusaj 3-4 krat za sebou. Prvu noc to nie vzdy ucinkuje, ale druha noc... Oplati sa to vyskusat, ak mate problemy so zaspavanim. Cloveka to az neuveritelne ukludni.

nepoviem

No tak ja najlepšie zaspím po sexe.
A ak mám niekedy veľmi stresujúci deň a žiadnu chuť na sex,tak si pustím relaxačnú hudbu.A mám rada spánok v studenej vyvetranej izbe. A niekedy si skúšam donekonečna hovoriť niečo pekné a pozitívne.A zhlboka dýchať.Vééééľmi zhlboka.Vraj my ženy neviem dýchať.Dýchame plytko a z toho môžu byť zdravotné problémy.

zanocka72

Ja najlepšie zaspím keď si poriadne vyvetrám,potom asi 5 minút poležím na chrbte a keď už cítim ,že zaspávam tak sa prehodím do "svojej polohy"a spím.Keď som naplnená zážitkami a myšlienkami tiež si trochu počítam ako Alternatíva.

maburka

ahojte, neviem ci ste to uz skusali, ale mne pomaha, ked nemozem zaspat pohar tepleho mlieka s lyzickou medu, samozrejme med je rozpusteny v mlieku.tak sladke sny

denniska

ja som zistila, ze najlepsie zaspim pri tv..vazne lahnem do postele, zapnem tv dam odpocet ze do 15min sa ma vypnut a vzdy zaspím :)

Alternativa

Mne ako najlepsie uspavadlo posobi cetba. Jasne, nemoze to byt roman, ktory clovek nedokaze odlozit. Ale kratsie pribehy, casopisy. Ja ked v posteli vezmem knihu do ruk, do 3 minut odchadzam do rise snov. Normalny reflex-nie Pavlovov, ale reflex je. :o)

damaxy

marfuška,stalo sa aj mne ,že po celodennej fyzickej zátaži,ked som mala pocit,že už aby som bola v posteli,nemohla som vobec zaspat.Takže viem ,že vyčerpaný organizmus jednoducho nevie od unavy zaspat.Mam s tým skusenost.Vtedy len nejaké magne,alebo neviem čo.

marfuška

Nuž liliana,ked som po nočnej tak zaspím ako drevo,lebo nie som typ,že ráno zalahnem a vyspím pol dna.Skor večer si idem lahnut skor.Ale sú aj noci,ktoré celé prebdiem a neviem sa dočkat rana.Recept ako sladko zaspat nemám,po takejto prebdenej noci sa teším na dalšiu,lebo vtedy viem že zaspím.A niekedy mám velký problém s tým aby som sa ráno prebrala k životu.