16 a ešte som nedostala pusu od chlapca

Príspevok v téme: 16 a ešte som nedostala pusu od chlapca
Lusi_16

Ahoj tak začala by som asi tým: za pár týždňov budem mať 16 (vizerám na 14) a nikdy som nedostala pusu od chlapca a ani som s nikým nechodila. Neviem či to je tým že vizerám na menej. Aj po meste keď idem tak sem tam vidím že sa nejaký chlapec za mnou otočí ale nikdy nič viac. Bojím sa že ostanem sama navždy a skončím ako stará panna s 10 mačkami. Ja viem znie to divne a smiešne ale fakt sa bojím že nikdy nestretnem JEHO. Som normálna baba ale o také dnes nie je záujem :( iba o výstrihy. Niekedy mi príde ľúto keď teraz cez leto vidím samé páry. Ak ma niekto podobný problém tak tu napíšte aby som videla že niesom jediná...

Snubenica02

Hej, byt single JE velmi uzasne! Nemusis si v zime kazdy den holit nohy! Mozes sa napchavat cesnakom a olomouckymi syreckami! Nemusis sa nikomu prisposobovat! Nemas deti! (Teda ak si to este stihla.) A neviem co este ;)

Prezyvka055

Tak tu typek s nickom hio123 pisal ze este nedostal bozk. co keby ste sa vy dvaja stretlli a poriesilo by to vas problem. 2 muchy jednou ranou.

Slobodna

Tebe nie, ale chlapcom v tvojom veku ano :) uletov zazijes habadej, len si davaj pozor, aby ich nebolo prilis. Mysli trosku aj na svoju povest, pretoze chlapci si to medzi sebou povedia a este to prikraslia. Tak, aby si si tymi uletmi nezahatala cestu k laske a normalnemu vztahu.

Lusi_16

:D Mne nejde o sex, mám ešte času na takéto veci len by som chcela vedieť aké to je mať motýliky v bruchu a zažiť aj inú lásku ako rodinnú a kamarátsku (za ktoré som vďačná) a proste byť pri tom chalanovi pri ktorom budem strácať hlavu :D určite si poviete že tá žije vo veľkom omyle ale tak aspoň na chvíľku a proste vedieť aké to je niekoho lúbiť aj keď to nebude navždy ;) Ale hovorí sa že na to najlepšie si treba počkať. Teraz idem na strednú (gymnázium) tak tam možno zažijem nejaký ten úlet :D

Slobodna

No zas az take uzasne byt single nie je :) no v 16tich sa to este da vydrzat :)
Spolocnost nikdy nebola v poriadku a bola chora, no a to z jedneho jedineho dovodu, ze v nej prevlada vacsinovy nazor stada a individuality su potlacane a umlcovane.

Pokial sa budes so strachom zaradovat k stadu, mlcat a zit tak, ako stado kaze, nikdy stastna nebudes.
Clovek je tvor spolocensky - Zoon politikon a musi zit v urcitej komunite, ale tak, aby nestratil vlastnu tvar a vlastny nazor.
Zjednodusene povedane, neexistuju ziadne tabulky kedy ma prist k bozku, vztahu, sexu, svadbe atd. Vacsina sa bude snazit prisposobit za kazdu cenu a mat to, co ostatni.
Jednoducho si ho este nemala. Urcite raz pride a mozes mi verit, ze sa budes cudovat, co vsetci na tej mlaskanici mali :)
Az ked dozrejes fyzicky a dusevne budes schopna si ho vychutnat a uzivat. Vtedy bude mat pre teba aj zmysel.
To su proste veci, ze aj ked strasne chces, volou to az tak neovplyvnis. Neda sa to kupit v obchode, nemozes hocikoho schmatnut na ulici a pobozkat, ci pomilovat ho. S tou osobou si musis sadnut a pritahovat sa.
Mimochodom, chciet od chlapcov v 16tich, aby nemali v hlavickach nasrane, su dost vysoke poziadavky. Nic v zlom, no v tomto veku sa hlavicka dost casto odkrvuje na ukor prekrvenia niecoho ineho. Preto si aj vacsina vybera tie vystrihy. Neboj, oni raz dospeju a par ich zacne hladat take, ktore tiez v tej hlavicke maju.

Snubenica02

S touto spolocnostou je naozaj cosi sakramentsky zle.
Cim neskor sa sklames v laske, tym lepsie. A ver, ze minimalne raz sa to stane... teraz musim zniet ako zatrpknuta stara tava, ale aby som to uviedla na pravu mieru, mam 24 (vyzeram cca na 17) a prvy bozk som dostala v neskorych 17-tich. A bolo to od hajzla, ktory mi akurat totalne pomotal hlavu a nic z toho.
Nedavno som sa zasnubila, ale vcas som ho poslala kadelahsie, pretoze som si uvedomila, ze tou prisernostou zvanou sobas by som si totalne dos*ala zivot.
Riesit vztahy, bozky a sex v 16-tich je sice zaujimave, ale vies, ake je UZASNE byt single?! Vazne. Uzivaj si to a kasli na nazory okolia, ktore ta bude tlacit do randenia od skorej sestnastky a pokial uz v dvadsiatke nebudes mat za sebou 10 sexualnych partnerov (sodoma-gomora!), tak ta vytlaci na okraj spolocnosti ako vyvrhela. Ony slova "milujem ta" dnes nic moc neznamenaju a forever nikdy nie je navzdy ;)