..STARA LASKA NEHRDZAVIE....

Príspevok v téme: ..STARA LASKA NEHRDZAVIE....
vanilka2211

Ahojte.Neviem ci mi tu bude vediet niekto poradit co robit ale skusim to.mam priatela a chodime spolu vyse roka.pred tymto vztahom som velmi chcela jedneho chlapa,no on si ma vobec nevsimal.Akoby som neexistovala.velmi som sa preto trapila a prave tento terajsi mi na nho pomohol zabudnut.teraz sa vsak stala vec ktoru som vobec necakala.velmi ma to zaskocilo a neviem co robit.S dotycnym,ktoreho som tak velmi chcela sa posledny tyzden stretavam cez vikendy v bare(ked si vyrazime s kamoskami)Najprv to boli len pohlady,neskor si prisadol,dlho sme sa rozpravali a vcera sa mi priznal ze sa mu velmi pacim,ze ma chce.Som z toho zmatena a vobec neviem co robit.Opat vo mne prebudil ten stary cit,na ktory som uz zabudla.Velmi ma pritahuje a nemozem na nho prestat mysliet.na druhej strane vsak viem ze velmi tym ublizim terajsiemu partnerovi,ktory ma velmi miluje ale ja si nedokazem pomoct.Som nevyzreta osobnost?Je to len chvilkove poblaznenie?Zazili ste niektora nieco podobne.ak ano napiste ako to vyriesit.

Soraja

vanilka2211 ja by som to nehrala na dve strany, je to najhorsia vec co mozes urobit. Ja by som ti poradila takto, z osobnej skusenosti: 1. Nikdy nehraj na dve strany, NIKDY! lebo na to doplatis len sama
2. Ak milujes svojho chalana, tak ho neopustaj pre ineho, aj keby sa ti pacil 100 rokov, kasli na to, doteraz bol kde, ked ty si mala zaujem? Ak milujes toho svojho, tak casom sama sebe podakujes, ze si nepodlahla, ver mi.
3. Ak nemilujes tvojho draheho, tak sa s nim rozid, bez ohladu na to, ci budes s tym "barovym", alebo nie
4. Bud uprimna sama k sebe a hlavne rozmyslaj, lebo ak urobis chybu budes si to vycitat
5. NIkdy nedaj na reci inych, tym myslim to, ze ked x-ludi povie, ze hlada baby na jednu noc. Aj ked to moze byt pravda, aj tak si veci overuj sama.

jacquelin

chodila som s chalaniskom ktory ma podvadzal..rozisli sme sa. som sa dala dokopy s eho kamaratom. boli sme spolu 3 roky. no, s byvalim sme sa zasa zacali stretawat a uz sme spolu... viem, ze som som mu ublizila, ale zasa som sa zalubila...

jojka456

skus to zahrat na obe strany...skus nieco zazit s tym novym je to strasne nefer voci tvojmu terajsiemu ale potom uvidis ako sa to vyvinie , ci bude mat vlastne ten krasavec zaujem chodit s tebu alebo ta len pretiahnut...a vyber si potom co ti vyhovuje..a priatelovi ani muk ...

veronika16

mala som podobny pribeh.....svojho priatela velmi lubim, no pri pohlade na staru lasku( vtedy sme sa mali radi navzajom obaja, velmi)sa vo mne vsetko pomiesalo,dost dlhu chvilu sme sa vyhybali, az sa ma zas opat dotkol...uz som nedokazala triezvo uvazovat len sme sa velmi objali a pobozkali. teraz mam strasny pocit z toho, nemala som to spravit, viem, pretoze svojho chlapca lubim a tomu druhemu som asi zas len pridala do rany.....neviem pochopit preco som to spravila, alebo spravili...

juliana31

niektorych muzov strasne pritahuju zadane zeny, potrebuju si tym nieco dokazat (samozrejme su aj take iste zeny,nie je to len u muzov), predtym ked si nebola zadana si ho vobec nezaujmala a teraz uz zrazu hej, je to len fyzicke poblaznenie a ak mas svojho priatela naozaj rada neurob to.

rakosnik

mal som podobny pripad ze mi to iste spravila moja frajerka, 3 roky chodenia a odisla za jednym zebrakom, pretiahol ju a po tyzdni doliezla s placom naspat, samozrejme, i ked som ju strasne miloval, plakal(mam 29 rokov), nevratil som sa k nej, takze, nesprav taku chybu ako moja byvala, btw, z akeho si mesta a aky mas vek?

vanilka2211

rakosnik ale ja to neviem popisat...ten BAROVY ako hovoris ma niekedy hrozne pritahoval a opat sa to vratilo..ja to vazne neviem popisat co ma k nemu tak taha...je to take zakazane ovocie.Zistovala som si o nom par veci aky je a tak a vacsinou som pocula nazory ze hlada babu len na jednu noc..no ja si nedokazem pomoct

rakosnik

pre vanilku: ak si chces znicit vztah ktory funguje koli chvilkovej rozukosi tak prosim, ale je to tvoja vec, len nezabudaj, ten tvoj vytuzeny co chodi po baroch: nezabudaj ze mozes byt jedna z mnohych ktora mu posluzi na pobavenie, a co budes dalej? dolezies ako chudera za priatelom ktoreho si ranila? v tom ste zeny uboziacky u mna na celej ciare