zarastanie chĺkov..

Príspevok v téme: zarastanie chĺkov..
jamka

ahojky všetci, mám jeden problém a chcem sa opýtať, či nevie nikto poradiť...už asi rok si epilujem nohy aj oblasť bikín epilátorom, ale chĺpky mi začali zarastať. Niekedy sa dokonca zapália a vznikne mi vyrážka.. Nohy už nie su ani také hladké ako bývali a ani to epilovanie nevydrží dlho - len tak 2/3 dni... nevie niekto poradiť?...ďakujem

agina

Ano, zvlast pasiky a zvlast krem.Sice v tych pasikoch mas asi dve vrecuska na potretie po depilacii, ale to nestaci.Minies ich na prvy sup a potom uz nic.Takze ten krem je fasa.Sice drahy, ale mne velmi pomohol.

agina

Jamka ziadna pletova voda mi nepomohla, potom som to natierala aj Lesanou a Alpou, ale chlpky zarastali a zarastali. Tento krem sa mi najviac osvedcil.Vydepilujem, mam pokoj 3 tyzdne, potom zase a ponatieram a nic. Pokozka jak u maleho babatka.Skus a uvidis.Je ti sice drahsie, ale mne sa to oplatilo.

jamka

ďakujem agina, zájdem si ten krém kúpiť a vyskúšam to?
Nepomáha ti napríklad aj píling alebo ošetrenie pleťovou vodou s obsahom alkoholu?

agina

Ano, mam ho odskusany.Ja pouzivam voskove pasiky Veet na citlivu pokozku, taky zelenkavy obal, no a hned po depilacii si to natriem tymto kremom, na druhy den este raz a na treti den mam pokozku ako babatko.Stoji okolo 220 SK, ale velmi mi pomohol.To sa neda porovnat s holenim.Totiz depilujem si okolie bikin.Ked som si to oholila, vsetko ma desne svrbelo a rano som mala cervene pupaky, takze vyzliect sa do plaviek neprichadzalo do uvahy.Odkedy mam toto, som nevyslovne spokojna, chlpky mi vobec nezarastaju a cervene fliacky su prec.Vrelo odporucam.