Silikónové implantáty

Príspevok v téme: Silikónové implantáty
Ninus1515

Ahojte žienky ,chcem sa opýtať pár otázok ....Moje prsia boli vzdy take pekne pevne trojky ,za posledny rok som schudla ,pribrala ,opäť schudla a tak ďalej ...Mam pocit ,že trošku stratili na pevnosti aj veľkosti ...Rozhodla som sa preto pre implantáty ,nad ktorymi som nikdy predtym nepremýšlala ....chcem ich opäť trošku spevnit ...Chcem sa opytat kolko Vám zhruba trvalo hojenie,lebo u každého je to individuálne ,pripadne negativa a ktorú kliniku by ste mi vedeli odporučiť ...dakujem a prajem pekny dnik :)

DubravskaOli

@laurina kde ta caka zakrok? si na to pripravena po psychickej stranke? ci si sa nejako pripravovat nemusela? :)

laurina

dievcata hlasim sa vam. Zakrok sa mi pomaly ale isto blizi. Niektora si poviete ze ved koniec septembra je este daleko ale pre mna nie. Ja mam v sebe taky prijemny stres uz teraz. :-)

hanuschka

Ako to vie? ja som toto vedela už na konzultácii aký je doktor odborník. Ak ti dokáže vysvetliť, poradiť, tak ver tomu, že ten lekár má už čo to za sebou a má s prsiami veľa skúsenosti. Ja som sa nechala viesť mojim inštinktom :)...pocitom a myslím, že som si vybrala dobre.

rossie19

Lenže ako žena vie, či má prsia dobre pekne urobené? Ako vie, ktorý lekár je šikovný a má už čoto za sebou a vie čo robí?

Teerezz

pokiaľ sú prsia dobre kvalitne urobene, vložené tak ja nevidím dôvod na reoperáciu. Aj keď už som o pár prípadoch reoperácie počula, ale to boli prípady, keď ženy boli skúpe zaplatiť si za poriadneho lekára a vybrali si najlacnejšie ponuky na trhu.

patrici77

reoperaciu v ziadnom pripade nemusi podstupit kazda zena. Ono ide o to ako su prsia urobene, ci nenastane nejaky problem a podobne veci. Ja som isla do toho s tym ze verim tomu ze bude vsetko v poriadku podla predstav a aj tak bolo :-)

Verda

laurina z toho nemusis mat vobec strach - presne ako ti Huuni pisala. Lekari su tam na to aby s tebou tvoje obavy prebrali a dohodli sa s tebou tak aby si s vysledkom bola spokojna ;-)
rossie19 preco by kazda zena mala podstupit reoperaciu???? :-O

rossie19

:-) pekný večer dievčatá ako to je čo sa týka reoperácie silikónov? musí ju časom podstúpiť každá žena či nie?

patrici77

nikuska ahoj - neviem či si čítala, čo písala Verda, ale ja som bola na tej istej klinike a bolo o mňa príkladne postarané. Je to na tebe. Môžeš tam ísť len na konzultáciu dohodnúť sa ako by to bolo fajn. A dohodnúť si termín v jeseni alebo potom tam ísť nejako na jeseň na konzultáciu a skoro hneď si dať termín. To už je na tebe ako si vyberieš.