Zranené srdce kamaráta

Príspevok v téme: Zranené srdce kamaráta
KiraMcCall

Ahojte, chcela by som sa vás spýtať na trošku divnú situáciu. Môj dobrý kamarát má zlomené srdce lebo jeho bývalá ho po siedmych mesiacoch ich vzťahu ktorý im všetci priali a hovorili si medzi sebou akí sú spolu zlatí podviedla pred jeho očami, zrejme naschvál. K svojmu kamarátovy však niečo cítim ale bojím sa že on bude teraz potrebovať čas, kým začne s novým vzťahom. Som ochotná počkať. Ako mu však mám vyjadriť že mne by vo vzťahu mohol veriť? (áno, pozná moju osobnosť a aj povahu no predsa každý vieme že pri kamarátstve a vzťahu sa chováme občas veľmi odlišne.)

Biela Kobra

Buď mu oporou, buď tu pre neho, keď bude dačo potrebovať, ale ani náhodou si s ním nezačínaj. Zranené srdce býva nestále, a liečiteľky zvyčajne samé končia s boľavým srdcom, keď sa už vyliečený pacient vrhne do nového vzťahu - s inou. Keď to prebolí a on si bude na čistom, čo chce, uvidíš, či do toho pôjdeš alebo nie.

Mesačný princ

Nechoď do vzťahu ak je na tom takto, aj keby si mu chcela akokoľvek pomôcť. Nezačínaj vzťah...Počkaj si kým to prejde