Nevyliečitelná mykóza

Príspevok v téme: Nevyliečitelná mykóza
simonecka_005

Ahojte mám už dlho problém s ktorým mi niet pomoci. Jedná sa o vaginálnu mykózu, ktorá sa začína u mňa zabývavať mesiac po mesiaci. Všetko to začalo keď som mala s priatelom z dňa na deň veľmi bolestivý sex. Samozrejme, hneď som navštívila gynku, ktorá mi povedala že mám zápal, predpísala čapíky, ktoré som poctivo užívala. Áno, z časti problémy zmizli ale prišli dalšie a to také, že aj ke%d som bola maximálne vzrušená, bola som suchá a pri sexe asi po 3 minútach ma to začalo ako keby "drať" a zase ma to bolelo čiže som si to nevedela užiť. prosím poradte čo by ste robili v mojom prípade

Eviku7777

v prvom rade sa musi vysetrit partner v 90% su chlapy nositelom aj ked nemaju priznaky az ked sa vyluci ze chlap je zdravy potǒm ries imunologiu
gunda/ nemusi ju rovno hned podvadzat kludne mohol mykozu 1x chytit od nej ( zena to moze mat z viacerych dovodov a je na to nachylnejsia ako chlap) a tym padom sa jej to stale vracia
niekedy aj suchost moze znamenat mykozu pripadne ˇas po liecbe cipkami znicene prirodzene prostredie v posve bez laktobacilov a tym si tiez nachylnejsia na dalsiu mykozu

odpovedam

imunodeficit sa neposilnuje volne dostupnymi prostriedkami, takze neostava nic ine, ako navstivit imunologicku a samozrejme nech aj partner ide na urologiu. casto je to prave muz, ktory opakovane na zenu prenasa infekciu. takisto nech si nezabudne pred stykom poriadne umyt ruky a cistit aj spinu pod nechtami. na to sa casto zabuda.

joleen

Je na čase aby si si nechala u imunológa vyšetriť môže to byť spôsobené s oslabeným imun systémom alebo ako už nižšie písané m tvoj frajer môže byť tiež nositeľom aj keď nemá žiadne príznaky. Aj on by mal navštíviť urológa nechať sa vyšetriť a potom sa obaja liečiť. Nezabudnite na intímnu hygienu a skus si posilniť imunitu

Galapagos

Ale je tvoj chlap chorý nemusí to byť vždy od teba to môže mať aj on a v prvom rade sa musí on liečiť

Galapagos

Tak V 17tich by si nemala toľko sukat tak by si nemala tu mykozu. A keď že máš stále mykozu tak to znamená že máš slabý imunitný systém čiže t.z že je na case ist na imunológiu nechať sa vyšetriť a v druhom rade posilniť imunitu ;) skóre uzdravenie