Problém s partnerom

Príspevok v téme: Problém s partnerom
marryme11

ahojte mám vo vzťahu vážny problém s partnerom a rada by som sa s niekým poradila... chodíme spolu dva roky doteraz všetko fungovalo v poriadku až do jedného dňa kedy som sa prekecla a povedala partnerovi že mi rodičia sporia peniaze-na svadbu či pre výnimočné udalosti. Je tam niečo málo ale jednoducho sú určené len ked sa budem vydávať. Odkedy partner vie o týchto peniazoch zrazu mu nechodí načas výplata zrazu má problémy,dlhy , problém s autom chorú mamu a je toho mnoho.. ked mal problém s autom tak som mu požičala na opravu ale peniaze nevracia 3 mesiace :( stále sa na niečo vyhovára a ak mu poviem že jednoducho s tých peňazí nemôžem brať vraví že keby chcem tak môžem že mu nechcem pomôcť a že sa bojím postaviť rodine... prosím poradte mám sa rozísť? už mi to pripadá tak ako keby somnou bol len z vypočítavosti...vdaka

blueberryNN

ani necitam ostatne prispevky, ale som si ista, ze s nim zostat, tak si koledujes o problemy, ake si nevies ani predstavit, bud rada, ze sa prejavil uz teraz, nezostavaj s nim urcite, nie vsetci su taki

usmevny_den

veľakrát tu ľudia napíšu tú správnu odpoveď/postreh už pripísaní svojho príbehu, no akoby to nevideli/nechceli vidieť, napr.: "už mi to pripadá tak ako keby somnou bol len z vypočítavosti" , správanie tvojho "partnera" nie je v poriadku, ani že ti peniaze nevrátil, ani to citové vydieranie, brrrrr fuj, vypýtaj si tie peniaze a jeho kopni do riti - to nie je žiadna opora do budúcnosti, fakt čistá vypočítavosť..

Bandolera

Kks, tak uz u teba jeden dlh ma, nevracia a citovo ta vydiera, ze mu nepozicias este? Kopnut ho doprdele... Na co ti je preboha taky chlap?! Taky by ta casom stiahol so sebou...

spirited_away

Teraz si po sebe prečítaj čo si sem napísala a predstav si, že si to nepísala ty ale nejaká iná žena. Čo by si jej poradila? Veď to je nad slnko jasné že je s tebou len kvôli peniazom. Zbav sa ho, čím skôr tým lepšie.

zozozozoz

Určite v takom vzťahu nepokračuj. Je to nezodpovedný človek podľa toho, čo píšeš. Je tvoje rozhodnutie, či a komu požičiaš, ale nie je v poriadku, ak na teba tlačí alebo to používa proti tebe. Nevrátil ti raz, tuším ho to ani nemrzí, nič také si nespomenula, nie je už viac dôveryhodná osoba. Dospelý človek by sa mal v prvom rade vedieť postarať sám o sebe a ak to nezvláda, ako sa taký chlap jedného dňa postará o rodinu? Poznám pár takých žien, čo zažili niečo podobné, ale s tým, že až po svadbe... po dieťati... a čo potom? Vtedy je to náročnejšie. Svadbou sa stanú jeho dlhy už aj tvojimi.

lea33333333

a aku radu tu chces? ved sama dobre vidis ze cica odteba peniaze, coze ti mame tu poradit.
Keby to robil frajer mne tak ho poslem do riti su iste hranice a okrem toho ak ta takto vyuziva este pred svadbou potom co bude potom.

Ale tebe a takym ako ty je tazko radit ked mate ruzove okuliare.
Vytriezvenie pride az potom a to uz nech vasi ti setria rovno na rozvod.