Rhino - Correct uprava nosa bez operacie

emma4456

máte s tým niekto skúsenosť? viem že to asi nebude pravda a poriadne na tom zarobia,ale mne to stojí za to vyskúšať to..objednal si to už niekto ? :)

odpovedam

samozrejme, ze je to hlupost. fakt si niekto mysli, ze kus plastu zmeni tvar tvrdej struktury kosti? je to z medicinskeho hladiska uplny nezmysel. zasielku radsej nepreber a za tie peniazky si kup radsej nieco zmysluplnejsie.

zambezi

ved prave o to ide, ze nejde o vysoku sumu. tak si vela ludi povie, ze ich to nezabije, ked to aj nebude ucinkovat. na tom je postaveny cely ten biznis. samozrejme, ze to neucinkuje. keby ano, stalo by to majland a nepredavali by to takouto formou.

vitavita

No normálne sa mi nechce veriť, že na toto niekto naozaj naletel. Prosím vás, ako by to mohlo účinkovať??? Veď je to blbosť nad blbosti. A tí doktori ktorí akože to odporúčajú vôbec neexistujú. Len si ich dajte do vyhľadávača, nikoho takého nenájdete. Ani v Čechách, ani na Slovensku. To fakt sú už ľudia schopní uveriť hocijakej kravine?

sususu

Neviem, no mne to logiku nedava ale kupila som si to zo zvedavosti :-) Je tam mozna uprava - teda zostihlenie nosa tomu este uverim ale to ci to vie upravit hrbol na nose co je moj problem tak to sa uvidi :-) Hlavne chceme to odskusat spolus priatelom, on ma krivy nos tak dufam ze to urobi svoj zazrak. Ak mate niekto skusenosti dajte mi prosim vediet. Dakujem vopred

mona7778

to som aj ja zvedava, budem rada ked to odskusas a das vedet ak by si bola taka zlata ja som nad tym tiez rozmyslala ze si to kupim