Veľmi zle znášam samotu

Príspevok v téme: Veľmi zle znášam samotu
ninulka00000

ahojte... chcem sa sem zverit s jednym problemom ktory ma tazi... velmi zle znasam samotu ktorou trpim od zaciatku tohoto roka... mala som uzasnych priatelov s ktorymy som bola stale vonku len stalo sa to ze teraz odisli pracovat do zahranicia a ja som tu ostala uplne sama... :/ sme sice na nete v kontakte ale len tak ked je cas... chyba mi spriaznena dusicka osobka s ktorou sa mozno o comkolvek porozpravat.. kamaratky s vs su z daleka ...chcem sa spytat boli ste niekto v situacii ze vas a vasich priatelov dialka ci osud rozdelili ak ano ako ste to prosim riesili? nasli ste si novych priatelov? dakujem za kazducku radu

Romanka25

ja tiez nemam rada ked som sama, snazim sa byt stale v spolocnosti ludi..prajem tiez aby cim skor tvoja osamelost odisla

Waterman

Ak sa chceš porozprávať o hocičom kľudne mi napíš. Osamelosť je nepríjemná vec človek sa cíti zle. Musíš si určiť priority a ciele a pri ich dosahovaní spoznáš nových ľudí :) V živote je to tak raz človek vidí všetko čierno inokedy pestrofarebne. Prajem ti nech tá osamelosť čím skôr pominie.

Jefitto

Je to ťažko, ale dá sa s tým zmieriť. Ja keď som sám, najradšej chodievam do prírody. To bude tým, že na rozdiel od väčšiny populácie mám rád ticho...

sob rudolf

ninulka00000, môj príspevok nebude až taký konštruktívny, lebo sa necítim byť zo svojej podstaty povolaná radiť ti, nie v tomto smere.

Ale chcem ťa povzbudiť, poblahoželať ti :). Lebo ak naozaj tak zle znášaš samotu ako píšeš, si na tom dosť dobre. Sú ľudia, ktorí na svojej samote lipnú a už by ju nevymenili ani za nič... takí sú na tom často horšie ako si ty. Nevzdávaj sa, hľadaj, rob veci, ktoré si doteraz nerobila a získaš priateľov, ktorých by si inak nezískala. Držím palce :).

Radoslava123

Na starých priateľov nezabudni a lepšie je byť spolu na nete, ako nebyť spolu vôbec. Nových si môžeš nájsť v novom kolektíve, napríklad na pracovisku. Alebo v škole, ak chodíš na vysokú. Prípadne na rôznych kurzoch, napríklad keď si pôjdeš robiť vodičský, prisadneš si k niekomu a hneď budeš mať kamošku na kávičkovanie. Nebude to síce veľká partia, ale dvom je hneď veselšie ako jednému samému. Ak na VŠ nechodíš, tak môžeš skúsiť opatrovateľský kurz a čo nevidieť, budeš v zahraničí aj ty, ale na staré kamošky z kurzu nezabudneš, ešte budeš s nimi aj cestovať.