Vycerpanost z ludi - neviem ako dalej

Príspevok v téme: Vycerpanost z ludi - neviem ako dalej
charon

Mam problem,s ktorym si neviem poradit.Mam pracu,kde pracujem len s ludmi.Ale ked idem po praci medzi ludi,do mesta alebo do nejakeho supermarketu,tak som potom z toho velmi vycerpany.Vyhladavam skor samotu,vtedy si dokazem skor oddychnut.Zvykol som si uz na nu,a aj ked sa stretnem s nejakymi svojimi znamymi,spociatku ma to tesi,ale po urcitom case som uz z toho unaveny,aj preto,ze nie som velmi komunikativny,takze mam pocit,ze sa ostatni v mojej spolocnosti skor nudia.Neviem,co s tym.Rozmyslal som aj o hypnoze alebo nejakom odblokovani,ale neviem,ci to pomoze.Chcel by som chodit medzi ludi s radostou a nie s uzkostou a stiesnenostou vo vnutri.Neviem,ci sa mam zmierit s tym,ze do konca zivota budem sam,ked som si tak na samotu zvykol.

fraisee

odkedy som zacala robit s ludmi, mam ich coraz viac po krk. lezu mi na nervy. tiez niekedy radej som nekomunikativna, lebo som uz s tolkeho rozpravania s ludmi proste vycerpana a mam toho dost

charon

Ano.uvazoval som aj nad zmenou zamestnania,pretoze s ludmi pracujem uz dost rokov,ale v meste,kde byvam,nie je take lahke najst si novu pracu.Ale dakujem za pochopenie a radu.

shakt

Existuju ludia vnimavejsi a citlivejsi...ako si ty..a medzi ludmi skutocne existuju takzvany "upiry",ktori nam beru energiu...ludia su nervozni,nahnevani a ty to jednoducho citis a vycerpava ta to. Existuje jednoducha pomoc, nos cosi cervene,ci uz je to cast odevu,aj spodne pradlo a po prichode domov ti pomoze osprchovat sa,ale cely,vlasy aj tvar...Nevycerpavaju ta vsetci ludia ako sa mylne domnievas,ale medzi tymi ludmi sa moze najst co i len jeden ktori na teba takto posobi..pri styku s takymto clovekom,nas obvykle rozboli hlava, citime sa slaby,unaveny... bohuzial to takto naozaj funguje..

evul

Neuvazoval si skor o zmene zamestnania? Chapem tvoje pocity, ja som sa nastastie popri skole supla do labaku k rastlinkam, takze je to v pohode...a ludia mi obcas dokonca chybaju, co je pre mna dost novy pocit, takze navstevy a podobne zalezitosti su skor prijemnym spestrenim :) A odblokovanie? Hypnoze prilis neverim, je to zahravanie sa s niecim potencionalne nebezbecnym... Skor skus nejakeho dobreho psychologa, dokazu velmi pomoct.