Ako liečiť praskanie cievok v oku?

Táto diskusia patrí k článku: Ako liečiť praskanie cievok v oku?
Ako liečiť praskanie cievok v oku?

Moj otec ma casto prasknute cievky v oku , ma ho cele zaliate krvou teda bielko v oku ma uplne krvave po celej ploche bol u ocnej lekarky ta mu dala kvapky protizapalove a ascorutin inak ze ocne vysetrenia dopadli dobre,v priemere za dva tyzdne to ma opet siel najskor k obvodnej lekarke ta mu rovno povedala ze nevie co to je a ze nech ide k ocnej bol u ocnej ta mu dala opet len kvapky a poslala k obvodnej takisto zo slovami ze nevie co to je:( viete nam zomrela maminka pred rokom a vlastne preto ze jej diagnoza sa potvrdila takymto pinpongovanim sa strasne bojim ci to nema nahodou spolocne nieco ze moze prasknut aj cievka v mozgu u oca alebo ine problemy, oco je taky clovek ze k lekarom nerad moc chodi a ja som taky clovek ze po skusenosti s mamou a to sme si presli peklom zas lekarom neverim chcem sa spytat ake vysetrenia by ste ocovi doporucili keby za Vami opakovane chodil s krvavym okom zhorsenie zraku neudava. Mna aspon v nasom okrese takisto lekari posielaju vzdy domov ze je vsetko viacmenej ok az kym si sama nevybavim vysetrenia a az potom mi nieco najdu neviem preco to tak je:( mam pocit ze touplne zanedbavaju a velmi sa o oca bojim pretoze je pre mna velmi dolezity a ostal nam iba on ,mozno ide len o prasknutu cievku.