Vidím jemnú pavučinu pred očami a zhoršuje sa mi zrak.

Táto diskusia patrí k článku: Vidím jemnú pavučinu pred očami a zhoršuje sa mi zrak.
Vidím jemnú pavučinu pred očami a zhoršuje sa mi zrak.

Pred 12 timi rokmi som zacala vidiet v zornom poli jednu ciernu skvrnu, na ocnom mi povedali ze vsetko je ok ze to je zrejme zo slnka, no rokmi sa ta skvrna akoby rozdelila na vela malich bodiek a casom sa tie bodky pospajali akoby jemnou pavucinkou a to je stav ktorý vidim momentalne. Je dost neprijemne s tým zit lebo mi to stale beha pred ocami. Bola som na viacerých ocných vysetreniach ale vsade mi povedali ze vsetko mam v poriadku i ked o tomto probleme som nehovorila, pretoze na ocne ma poslali kvoli podozreniu na sklerozu multiplex ktorá sa vyvratila. Ale zamerne som nehovorila o tom co vidim v zornompoli lebo som cakala ze ocna dr to odhali vysetrenim ale nic nenasla takze sietnicu by som mala mat v poriadku. Mavam velmi caste migreny s aurou, moze to byt dosledok tých migren? Najhorsie je ze v poslednej dobe sa mi zrak zhorsuje, vidim veci rozmazane tak neostro, pri citani sa mi niekedy vytracaju pismenka.