kamarátka ?

Príspevok v téme: kamarátka ?
acemoon

S kamarátkou sa poznáme už skoro 3 roky, začalo to tak že som mal o ňu záujem ale ona sa práve vtedy dala dokopy s iným, s ktorým je doteraz. V poslednej dobe je všetko zvláštne. Ani neviem či to vedela predtým že som mal o ňu záujem (asi to ale tušila) ale nedávno to zo mňa vyletelo keď som bol opitý. A všetko sa začalo meniť. Zrazu hocikedy keď ideme niekam sami tak ma chytí za ruku, oprie sa o mňa a pod. Veci ktoré by som od zadanej kamarátky nečakal. Znamená to že niečo v jej vzťahu nie je v poriadku?

violet_

Zdravim vsetkych,mam neprijemny pohyb.

Smrdim,je to zvlasny smrad ako skazene vajcia alebo prd,ale vobec neviem od coho to je,sprchujem sa,rano sa cela prestriekam vonavkou aby som nesmrdela a nepomaha to. Nikto mi o tom nepovedal,alebo to nenaznacil,ale stale ma ten smrad "prenasleduje". Dakujem vopred za vsetky rady ako sa toho zbavit

violet_

Zdravim vsetkych,mam neprijemny pohyb.

Smrdim,je to zvlasny smrad ako skazene vajcia alebo prd,ale vobec neviem od coho to je,sprchujem sa,rano sa cela prestriekam vonavkou aby som nesmrdela a nepomaha to. Nikto mi o tom nepovedal,alebo to nenaznacil,ale stale ma ten smrad "prenasleduje". Dakujem vopred za vsetky rady ako sa toho zbavit

violet_

Zdravim vsetkych,mam neprijemny pohyb.

Smrdim,je to zvlasny smrad ako skazene vajcia alebo prd,ale vobec neviem od coho to je,sprchujem sa,rano sa cela prestriekam vonavkou aby som nesmrdela a nepomaha to. Nikto mi o tom nepovedal,alebo to nenaznacil,ale stale ma ten smrad "prenasleduje". Dakujem vopred za vsetky rady ako sa toho zbavit

LMarika

Slobodna, velmi dobre napisany prispevok, velka pochvala:) Keby si to nenapisala ty, napisala by som to ja, ale teraz uz nemam co napisat. Ako keby si mi vytrhla z ust moje slova a citala moje myslienky. Mnohokrat uz ani neprispejem do temy, ked vidim, ze niekto iny napisal presne to, co som chcela napisat ja. Ale to ma tesi, lebo takito dobri ludia mi aspon usetria robotu a cas straveny pri pisani, SUPER!!!

acemoon

citruska: myslíš to tak že ma berie ako poistku?

v každom prípade teda skúsim nabrať odvahu a spýtam sa jej

Slobodna

Pre teba to moze byt lakave, pokusit sa ju ziskat, nakolko si o nu mal vzdy zaujem. Zamysli sa, ci by si chcel mat vedla seba taku zenu, ktora ked je zadana sa tuli k inemu muzovi. Pokial ma o teba tiez zaujem, mala by si to vyriesit s partnerom cestne a s tebou tiez. Nie byt s jednym vo vztahu a druhemu davat nadej. Mozno ju dusevne az tak dobre nepoznas a pritahovala ta vzdy len fyzicky. Tiez si myslim, ze sa jej mas otvorene opytat o co jej ide, ked je zadana. Pokial ona nie je cestna a nedokaze byt zodpovedna voci svojmu vztahu a partnerovi, bud ty. Myslim, ze medzi muzmi funguje akasi spolupatricnost, nie su take mrchy ako to byva u zien, ze si preberaju zeny, pokial nie su slobodne, bez zavazkov. V tom boli muzi pre mna vzdy obdivuhodnejsi. I ked samozrejme nie vsetci, no ako ti tu uz pisali, casom sa to moze stat tebe.

citruska

mozno je v jej vztahu vsetko fajn, len jej robi fajn ze mas o nu zaujem a nechce o tvoj zaujem prist preto robi to co robi

xyz1

Ak by teraz kvoli tebe opustila svojho priatela, pravdepodobne sa moze /a nemusí/ stať, že časom o ňu prejaví záujem niekto lepší, alebo nejaký iný kamarát a vymení aj teba.

De

Opytaj sa jej preco to robi. Ak nedostanes priamu, jednoduchu a jednoznacnu odpoved, tak je jasne ze ta iba oblbuje a nic viac.