Som zúfalá

Príspevok v téme: Som zúfalá
bystruška

Ahojte. Potrebujem poradiť...Pohádala som sa s priateľom a odišla som na čas, sa upokojiť k rodičom. Priateľ nereagoval na uzmierenie. Po niekoľkých dňoch sa mi ozval a ako keby sa nič nestalo zrazu bol milý a pýtal sa kedy ho prídem pozrieť. Nejaké vnútorné cítenie ma posunulo k veľmi závažnému rozhodnutiu a tým bolo narušiť jeho súkromie na sociálnej sieti. Podozrenie sa naplnilo do takej mieri, že svoje číslo dal počas doby keď sme mali premýšľať a naprávať chyby voči druhému, inej žene a dosť pikantná bola aj konverzácia. Ona ho má počkať keď sa vráti domov, ale správy boli už viac menej zmazané. Priateľ je na rehabilitácii momentálne. Moja reakcia bola okamžitá, zavolala som mu a veľmi sme sa pohádali. On ma obvinil z narušenia súkromia a navrhol okamžitý rozchod. Ja som ho obvinila z pokusu o neveru. Ja som sa mu po niekoľkých dňoch ospravedlnila v sme. On nereaguje. Nezdvíha telefón a nereaguje ani na sms. Vzťah trvá skoro dva roky. Mám ho veľmi rada a okrem týchto posledných týždňov je vzťah veľmi dobrý.... Chýba mi a milujem ho.

Neviem čo mám teraz urobiť. Na rehabilitácii bude pár týždňov. Trápi ma či to bol len nevinný flirtík alebo možno túži za inou? Neviem čo mám urobiť. Ďakujem.

tatranka2222

Dievca kolko mas rokov? neviem,ja jednoducho neviem pochopit ako mozu byt zeny tak hlupe a podlizovat sa chlapom aj po tom co sa dozvedia ci uz o nevere alebo zacinajucej... Namiesto toho abyrozmyslal nad vami tak rozmyslal o inej a na teba dlabal. a ty este napises ze ho miluje a neviem co za dristy.. pre boha sa schop...az ma to vytoci to ake su zeny sproste naivne manipulativne... sa zobud a kopni ho do zadku lebo by on kopol teba keby mu na to neprides..jzs...ale vam naivkam sa tazko nieco hovori aj tak si sprvite po svojom a este ho aj po niekolkym neverach privitane s otvorenou narucou a vdakou....

daniuska

Citaj si po sebe co pises....ako chces, aby si ta niekto vazil, ked ty si nevazis samu seba, ako si zila kym si jeho nepoznala? Presne tak budes zit dalej bez neho, on nie je jediny, ani posledny muz, co tebe prekrizi zivot. ak sa mu zacnes pchat do zadku, presviedcat ho, ze ho milujes, ze ti je luto, co sa stalo, ze ti je luto, ze si chcela na isty cas odlucenie a ze ti je luto, ze on si za ten cas nasiel inu, ukazes mu, ze ti je vlastne luto svojej existencie, ze si na nom zavisla, ze jedine on je na svete s kym ty dokazes chodit, ze on je vlastne z neba dar pre teba ubohu chuderu, ktoru uz po nom nikto dokonalejsi nemoze mat, lebo on je vlastne ten naj...ze si proste s tebou moze robit co chce, nemal by nahodou on byt ten, co za tebou pride a ospravedlni sa, ze namiesto hladania si cesty spat k tebe si hladal vo svojom zivote inu cestu k inej zene, ze vlastne na teba kaslal a dokazal ti tak, ze aj ina zena dokaze byt prenho rovnako, ak nie viac zaujimava a pritazliva, ako si ty, kym si si ty vyplakavala prenho oci, on sa veselo zabaval a zoznamoval s inou, pisal jej veci so sexualnym podtonom, tuzil po inom tele, inej dusi a ty si prenho bola len take cosi, ze ked uz nic ine, tak sa mam kam vratit...

bystruška

Ďakujem za odpoveď. Áno ale neviem si teraz predstaviť život bez neho. Neviem koľko času mu mám dať. Mesiac, kým sa vráti z rehabilitácie. Alebo rok? Ja počkám ak treba ale nie som zas naivná, že budem čakať do posledného dňa môjho života. Ja ten život chcem prežiť s ním....ale asi mi nezostáva nič iné len čakať. Je to dosť otrasné pretože človek nevie na čom je. Ten koho miluje ho takto zraňuje. Je to smutnéééé a bolestivééé. A myšlienka na to, že je koniec....ach. Naozaj nie je možné nič urobiť, niečo čo by... neviem. Máte niekto skúsenosti s takouto situáciou a ako to dopadlo. Ďakujem

daniuska

:D reakcia cloveka prichyteneho pri cine :D, dali ste si pauzu na ujasnenie citov a on si ich ujasnil hned. Kym si ty zdpovedne premyslala co dalej, zamyslala sa nad chybami a rozmyslala ako dalej, on, cisto chlapsky, to ponal z ineho uhla...skusal, ci si najde inu zenu a bude s nou rovnako spokojny, ako s tebou. Nad nejakymi debilinami o vztahu s tebou sa mu premyslat nechcelo. Ak by mu nova znamost sekla, vykaslal by sa na teba, skor ci neskor. Jednoducho vo vasom vztahu si ty ta, ktora je viac zalubena a naviazana, on si celkom zivot bez teba dokaze predstavit. V podstate odlucenie splnilo svoj ucel a ty si sa, aj ked sice nekalo, ale predsa len, dozvedela ako na tom unho si. Ze sa citi on teraz urazeny, lebo si sa mu sprtala v sukromi...on sa neciti urazeny za narusene sukromie, nastval sa, ze si ho odhalila, keby si tam nic nenasla, lebo by nic nerobil, az tak nastavany by nebol :D. Moja rada...myslim, ze ti tnto clovek nestoji za trapenie a premyslanie.Nerob vobec nic, nechaj to tak. ak bude chciet, ozve sa, ak nie, vyser sa nanho.