Je normalne ak sa takto muz sprava vo vztahu?

Príspevok v téme: Je normalne ak sa takto muz sprava vo vztahu?
menonepoviem:)

Priatel ma 24 rokov a nepaci sa mi jeho spravanie voci inym zenam v mojej pritomnosti aj mimo nej. Robi to co sa mi nepaci aj napriek tomu ze som ho nato uz parkrat upozornovala a ziadala o vysvetlenie. Napriklad pridem k nemu do prace na konci prac. casu a co nevidim na kolenach mu sedi kolegyna akoby nic, alebo ju obopina okolo pasa dobreze nie na zadku ma ruku, minule jednu tiez stiahol na svoje kolena ked sedel. To nerobi len s kolegynami ale aj s kamoskami svojimi ked niekde si ideme posediet alebo sa zabavit ze kamoske pleskne pozadku, obopne ju okolo bedier, pritiahne si ju blizko k sebe a hovori jej laska, mojko a pod pi*oviny. Ked som mu to vytykala parkrat tak sa obhajoval tym ze je muz a ako muz nebude sa voci inym zenam spravat frigydne aj ked je vo vztahu a ze preco by mal ked je zdravy testosteronom obdareny muz a ze to nic neznamena, ze on ma vsetky jemu sympaticke zeny v okoli v podstate rad ale to neznamena ze kazdu pretahuje a ze sa nemusim obavat aby ma podviedol ze k nicomu takemu nedoslo plus uskrn na tvari pritom mal...

Je toto normalne? Ved netvrdim ze ked je vo vztahu tak ma chodit zamraceny ako boh pomsty a na ziadnu sa neusmiat ale fyzicky ich kontaktovat telo na telo a hovorit im laska a mojko? A ked si vypije tak si k nim este viac dovoluje ako plieska po zadku aj tie ktore za triezva neplieska. Aj sa ho bojim pustat na firemne posedenia a oslavy lebo si viem predstavit co tam s kolegami robi voci kolegyniam. Pracuje v kolektive kde su muzi aj zeny, mlade aj starsie, pekne aj menej pekne a to mi dost dviha tlak ze co robi ak tam niesom. Stale mi pritom tvrdi ako ma neskutocne miluje a ze som laska jeho zivota ale tak preco potom provokuje tym spravanim voci svojim kamoskam a kolegyniam? Do kedy mam trpiet tie jeho excesy?

Hrozila som mu aj rozchodom ale ked on je tak krasny a neskutocne zabavny muz ze stale podlahnem tym jeho sladkym opojnym recickam ktore skoncia neskutocne skvelym milovanim.

Co mam robit? Ako to riesit?

menonepoviem:)

Aj som rozmyslala ze ho zacnem aj ja provokovat s inymi muzmi ale zase nemam sa velmi do toho lebo ja milujem len jeho a nechcem aby si nejaky muz nahovaral ze ponom idem ak by som ho zacala oblapovat a tlapkat po zadku.

Zase rozchadzat s nim je pre mna tazke lebo som sa nanho dost namotala a bude tazke sa rozmotat. Ale to jeho spravanie ma sere dost.

Ivobrick a ty mas priatelku? Jej to nevadi ze flirtujes s inymi zenami? Co ta vedie k tomu aby si to robil? Pritahuju ta tie zeny?

murkoo

neje to normalne ak mate vazny vztah. To ako sa sprava znamena ze Vas vztah neberie moc vazne a teba si nevazi. Vztah je len o dvoch ludoch ktorych srdiecka biju len pre druheho len pre teba by mal mat oci iba ty by si mala byt jeho zaujmom a len Tebe by mal lasku davat nik ini by prenho nemal existovat ked Ta Miluje tak by to malo byt a vztah skutocny vztah by mal trvat navzdy a specatit sa manzelstvom a jeho plodmi by mali byt deti. Proste vztah by mal trvat na veky vekov a dvaja ludia by mali spolu prekonat vsetko a zvladnut a byt spolu az do smrti. Proste nazyvat vztahom nieco co trvalo par tyzdnov ci mesiacov je blbost pretoze to nebol vztah to bola strata casu pretoze vztah ma byt navzdy to je prava laska ked clovek najde toho praveho tak pochopi vsetko pochopi lasku a kolobeh zivota a dospeje prestaane robit blbosti a bude zit iba pre toho druheho lenze toto pochopi iba clovek ktory ma rozum a srdce na pravom mieste. A ver tomu ze ked budes s Tym pravym tak vobec nebudes ziarlit ani sa bat niecoho pretoze budes vediet ze nic take nehrozi v ziadnom pripade zeby tii ublizil proste pri tom pravom partnerovi budes mat nekonecnu istotu nie ako pri tomto tvojom nedospelom chlapcovi ktory vztah este nepochopil.

Mesačný princ

,,Hrozila som mu aj rozchodom ale ked on je tak krasny a neskutocne zabavny muz ze stale podlahnem tym jeho sladkym opojnym recickam ktore skoncia neskutocne skvelym milovanim. ,,

:D nič v zlom ale takto dobre som sa nezasmial už dávno....

Teraz budem zovšeobecňovať, ale ak ste sprosté a vyberáte si partnerov podľa výzoru a veľkej...tak sa nečudujte, že ich mozoček je na úplne inej úrovni :D Ale tak na svete musí existovať rovnováha. Tam kde uberie na jednom, tam na inom pridá a naopak :D

Tak nesmúť, máš aspoň dobrý sex :)

ivobrick

menonepoviem - presne to iste robim aj ja, a este zvyknem vozit najlepsie kamosky domov (z prace) alebo ist niekam von (vacsia partia), potom vznikaju famy ze spolu spavame/nieco mame... a to nic s nijakou nemam. Preco provokujem to neviem, lebo ma to bavi..

Ze ta to sere je normalne, normalne neni ak to robi aj pred tebou.. tak zakroc tvrdsie :P Alebo sa proste rob to co on, a uvidis/uvidi.. to sa mu uz asi pacit nebude, aspon by nemalo.

ružička voňavá

podla mna je to chudak, ktory si potrebuje dokazovat, ze ma u zien "uspech". ze pri tom sliape po svojom vztahu pre neho nie je dolezite. kasli na neho, najdes si lepsieho..

Slobodna

Som si ista, ze by mu teda ani nevadilo, ak by si ty posedkavala na kolenach svojmu kolegovi, ktory by ta chytal okolo pasa, za zadok a flirtoval s tebou. Vies, niektori ludia si mozno neuvedomuju, ako druhemu ublizuju, kym to nepocitia.