Plasticka operacia nos

Príspevok v téme: Plasticka operacia nos
Prezyvka123

Ahojte dievcata

O tyzden som objednana na konzultaciu v BB u dr.Kovaca.Uz som absolvovala jednu konzultaciu s lekarom Orl,kt.mi odporucil septorhinoplastiku.Nos mam krivy,ale najviac mi vadi,ze za posledny rok sa mi neda poriadne dychat,preto som sa rozhodla pre dr.Kovaca,ktory nie je len plasticky chirurg,ale aj orl lekar.Prosim napiste mi svoje skusenosti,nazor.

Dakujeeeeem

L.Borgia

skús vojenskú nemocnicu prednostu Sičáka, je number one vo svojom obore, skvelý odborník, príjemné vystupovanie

ramzotti

MOZEM LEN POTVRDIT Z VLASTNYCH SKUSENOSTI ZE NIELEN ODBORNE ALE HLAVNE CHARAKTEROVE VLASTNOSTI TOHTO CLOVEKA SU VELMI UBOHE.SLOVO FEROVOST,CESTNOST,UPRIMNOST,CHLAPSKE SLOVO JE UNHO NEZNAMI POJEM.JE TO PRESNE TAK AKO SOM TO CITAL AJ V INYCH PRISPEVKOV V DISKUSNYCH FORACH.POKIAL SA MU OP.ZAKROK AKO TAK VYDARI JE TO OK.AKONAHLE VAS DORIADI VTEDY SA UKAZE CO JE VLASTNE ZAC.!!JEDNODUCHO VAS OZAJ ODKOPNE AKO PRASIVEHO PSA.!!MOB.VAM NEZDVIHNE,PRITOMNOST ZATAJUJE AJ NAPRIEK TOMU ZE VIETE ZE JE PRITOMNY.JEHO ZDRAV.SESTRA JE Z TOHO ISTEHO CESTA.LEN A LEN KOLI UVEREJNENIU PRISPEVKU POUZIVAM VHODNE SLOVA.REALNE VSAK NA TAKEHO CLOVEKA Z POKRIVENYM CHARAKTEROM VHODNE SLOVA NEMAM""!!!

Prezyvka123

Romanticka

Dakujem,ze si ma este raz utvrdila,ze som sa rozhodla spravne. Prosim ta nemohla by si mi poslat fotku pred/po? :) dam ti mail

romanticka

Ahoj, z vlastnej skúsenosti ti môžem pána doktora Kováča len a len odporučiť...mne môj nos stále vylepšuje a veľmi sa snaží...a opraviť chyby po Červeňovi, tak to vie len naozaj málokto, ak vôbec...takže pre mňa naozaj skvelý človek aj doktor, vypočuje si a všetko vysvetlí ako treba...ak tu písali baby, že po čase sa im vytvoril hrb na kosti, to už je vec hojenia...a ako organizmus reaguje, ale čo sa týka jeho práce, ja som nadmieru spokojná a páči sa mi, že hľadá spôsob ako to spraviť, kde inde by mi povedali, že sa to nedá...takže tak :)