ženské problémy

Príspevok v téme: ženské problémy
beky_beky

Dobrý deň,
Už som bezradná,tak píšem sem,možno ma niekto podobný problém ako ja.
V auguste som bola na dovolenke na Cypre. Ako som sa vratila domov,začala som mať zelenkavý vytok,išla som k lekarový.Zobral vyteri,kt. zistili,že mám stafilokoka,predpisal mi antibiotika.Kým som brala lieky,bolo všetko v poriadku,keď som ich dobrala začalo ma pichať na ľavej strane v podbrušku a tiež som mala výtok,nebral mi výteri rovno mi dal ďalšie antibiotika.Opať sa to opakovalo,počas liekov všetko v poriadku,po dobratí liekov,výtok a bolesti,že som musela ísť na urgentné vyšetrenie. Gynekolog mi zobral všetky výteri,krv,moč....vysledky zistili,že mám zvyšene kvasinky,antibiotika som dobrala,samozrejme po celý čas som brala aj probiotika,pila ženské čaje a jedla aj brusnice (pre istotu).
Prave včera som dobrala poslednú tabletku,mala som pohlavný styk dnes a po sexe ma pálila pošva ako keby mi ju so šmirglom vyšúchali...išla som na malú potrebu a pri močení ma to pálilo až rezalo. Ja som,už úplne zúfala a môj partner tiež,sme spolu už skoro rok a od leta sme nemali poriadne pohlavný styk a aj ,keď máme tak ja mám bolesti,že nemam na sex ani chuť. Vybrala som 3antibiotika,dostala som aj injekciu..zobrali mi výteri na všetko možne,krv,moč..a zistili iba kvasinky...ja ,už neviem čo mi može byť. prosím poradte,čo mám robiť,alebo nejaku domacu liečbu,už sa nechcem pchať ďalšími liekmi :( Ďakujem