Priatelka ma ponizuje pred priatelmi..

Príspevok v téme: Priatelka ma ponizuje pred priatelmi..
TvojeSvedomie

Sme spolu uz niekolko rokov.. poslednu dobu zacala byt ku mne aroganta pred nasimi spolocnymi priatelmi.. neustale ma pred nimi zosmiesnuje, ked spolu s nimi niekde sme.. utahuje si zo mna, a niekedy sa na tom vsetkom smeje len ona sama.. uz sa ma pytal aj kamarat, preco ma neustale pred nimi zosmiesnuje? Potom ale niekedy pride asi pocit viny a zacne ma pred nimi objimat, ako za starych cias a hovorit mi, ako ma miluje.. ale to trva iba chvilu..

Zvycajne ale ked sme sami, je ku mne uzasna.. naozaj.. ale ked sme s niekym inym, tak uz hned vidim, ako zmeni spravanie voci mne a je ku mne hnusna..

Taktiez sa poslednu dobu zacala dost vyzyvavo obliekat, zevraj kvoli mne ale poslednu dobu skor pocitujem upadok sexu.. napriklad posledny tyzden som nemal sex ani raz, aj ked som chcel, ona mi tvrdi ze nema naladu a podobne keci, pritom niekedy sme mavali styk aj 2x denne... neviem co sa deje.. mam vseliake podozrenia ale vsetky vyvrati, ze som paranoidny idiot a ze ju to prestava bavit atd..

Som zufaly.. vsetci mi hovoria, aby som si ju aj ja tak doberal, ako ona mna a zosmienoval ju pred ostatnymi, ale ja to proste nedokazem.. citim sa potom previnilo a hned sa ospravedlnujem, proste nedokazem byt taka svina ku cloveku, ktoreho milujem nadovsetko...

LMarika

Kto si ta nevazi,ten si ta nezasluzi. Zmizni z jej zivota a drz sa od nej co najdalej. Vztah zalozeny na vzajomnej ucte mozes mat tiez, ale nie s nou, ale len s inou.

lolinka

tu je velmi tazko nieco radit, nepozname vas, nevieme ako sa spravas ty ku nej, ake ste obaja povahy a aky mate vztah. mozno jej na tebe nieco vadi, mozno ma pocit krivdy za nieco, cim si jej v minulosti mohol ublizit. a mozno je to ten typ, co proste potrebuje niekoho komandovat a ponizovat. skus sa jej spytat, preco toto robi a povedz jej, ze sa ti to nepaci a nech to nerobi. ak ta ma aspon trochu rada, tak sa svoje spravanie bude snazit zmenit. a mozno ti povie nejaky dovod, uvidis

ja1

dobre ju vytrtkaj a opakuj to, pravidelne!! venuj sa jej viac !!
da sa to zachranit, ak chces!
najdi si na nete po com zeny tuzia, ak ju milujes, dokazuj jej to, ak to nepomoze, ukonci to!

Brainscan

Ad1:

Podla mna sa blizi koniec vztahu, mal som nieco podobne, asi cca 3 tyzdne pred koncom sa ku mne spravala podobne, jednoducho sa jej "hnusis", preco? Lebo Ta nemiluje, stava sa.

Ad2:

Rozmysla nad niekym inym a porovnáva Vas.. Aj to sa mi stalo a spravanie totozne ..

Vysledok:
Kopnut do zadnice a odist sam, je to tazke viem, ale udrz si cest cloveka... Tiez som bol mily a neviem aky a co som mal z toho? nic. Vo vztahu musis byt chlap nikdy som tomu nechapal, ale uz chapem a PRE JEDNO KVITI SLUNCE NESVITI, takze sup dalej

Jax

Čo by si mal s rajcovnou kočkou vydiskutovať? Veď si to popísala presne. Ak jej nerobí problém správať sa k nemu už dnes ako k handre, tak nechci vedieť čo by ťa čakalo po rokoch.
Kamoško tá sa nezmení, možno tak za 10 rokov ale to ty už budeš úplne inde.
Najlepšie čo môžeš pre oboch urobiť je rázne sa s ňou rozísť. Jej spraví dobre keď dostane cez čumák, síce aby sa uvedomila bude musieť dostať ešte x krát. No a ty budeš mať svätý pokoj a časom aj niečo lepšie ako len chodiacu ...

Lily91

Mne sa to skôr vidí tak že si dievča uvedomuje svoju príťažlivosť a páči sa jej byť stredobodom pozornosti. Najmä v tomto veku, keď už je z nej slečna jak lusk. To že ťa zhadzuje pred priateľmi si dokazuje, že je viac ako ty a že si to môže dovoliť, lebo ju očividne v tom necháš. Prepáč, ale sčasti súhlasím s komentármi podo mnou, v tom že si pravdepodobne slaboch, lebo ak si to dovoľuje tak si ťa moc neváži a vie, že si môže všeličo dovoliť, lebo ty s tým aj tak nič neurobíš. To, že plačeš nad tým ako ste nemali "styk" ukazuje, že ju fyzicky potrebuješ mať aspoň raz denne, čo jej tiež dodáva sebavedomia. No proste si jej ukázal, že ju potrebuješ najviac na svete a viac nepotrebuje, lebo ty budeš vždy pri nej nech urobí čokoľvek. Možno si myslí, že je teraz extra neodolateľná a čaká kto sa ešte chytí. Vyhľadáva pozornosti aj iných lebo jej to robí dobre. Myslím, že by si to s ňou mal bez okolkov vydiskutovať, lebo ak nebudete komunikovať, tak to bude len horšie a tvoja rajcovná kočka ti uletí ako balónik bez šnúrky.

Radoslava 123

Keď ťa ponižuje, znamená to len, že sa nad teba vyvyšuje a neváži si to dobré, čo pre ňu robíš - zabúda na to, že všetci sme si rovní, nikto nie je viac a iný menej. Možno dokáže niektoré veci robiť lepšie ako ty, ale na druhej strane zase určite aj ty dokážeš niektoré veci robiť lepšie ako ona a to nie je dôvod na vyvyšovanie sa nad druhého a zosmiešňovanie ho pred inými pre jeho slabšie stránky. Je si tebou príliš istá a priveľmi ťa podceňuje - má ťa za chudáčika a úbožiačika, ktorý by si v prípade vášho rozchodu už nikdy nevedel nájsť inú. Ale ty by si si inú nájsť vedel, veď keď si si vedel nájsť jednu, budeš schopný si nájsť aj druhú. No roky ubiehajú a ak budeš čakať ešte desať rokov, potom už budú takmer všetky, ktoré by za niečo stáli, dávno zadané, vydaté a s deťmi. Tak ti radím rozísť sa s ňou čo najskôr, urobiť hrubú čiaru za všetkým, čo sa stalo a poobzerať sa po vhodnejšej partnerke, ktorej pojem vzájomná úcta niečo hovorí, kým je na to ešte vhodný čas. Osoba pyšná, vyvyšujúca sa nad iných a ponižujúca tých, ktorí ju majú najradšej, si iné nezaslúži, len aby tí, ktorí ju majú najradšej, zmizli z jej života z pomsty za to, ako sa k nim zle chovala a nech nestretne už nikdy viac človeka takého, ktorý by ju mal úprimne rád, ale nech s takým vstúpi do vzťahu, ktorý jej bude vyvyšovaním sa nad ňu a jej ponižovaním ubližovať tak, ako ubližovala predtým ona človekovi dobrému. Nech jej osud vráti, čo ti spôsobila. Historka zo života: Istá osoba (nazvime ju Dana) mala naj kamošku (nazvime ju Lenka) a vyvyšovala sa nad ňu, hoci na to nemala ani najmenší dôvod, lebo svojej kamoškej Lenke nesiahala ani po členky. Lenka bola fajn človek, vtipná, zábavná, inteligentná a psychicky veľmi silná, čokoľvek zlé sa jej stalo, všetko ľahko zniesla a mala aj také problémy, kvôli ktorým iní ľudia samovraždy páchajú a ona nevyronila ani slzu. No život bol proste pre ňu jedna veľká sranda a prča. Dana bola človek psychicky labilný, precitlivelá plačka to bola, trpela sebapoškodzovaním a často pomýšľala na samovraždu. Lenka bola v práci usilovná, svedomitá a zodpovedná, do práce chodila s radosťou a s nadšením a v škole bola výborná žiačka, mala dobrú hlavu na učenie. Dana bola však mierne podpriemerná žiačka, nemala dobrú hlavu na učenie nikdy a v práci často stresovala a plakala, zo stresu chyby robila, nevedela sa proste ako klbko nervov dať do psychickej pohody ako Lenka. Jedného dňa sa Dana začala nad Lenkou vyvyšovať, začala jej "v dobrom dohovárať", že by mala na tú svoju hyperaktivitu psychiatrické lieky brať a nech si ide dať nejaké predpísať. Usilovnosť, pracovitosť a schopnosť pracovať bez stresu a bez chýb, začala závistlivá mrcha Dana hyperaktivitou a psychickou vadou nazývať. Lenka sa nenechala Danou urážať a zmizla jej zo života. Avšak krátko predtým, ako sa tak stalo, si Dana našla frajera veľmi zlého, ktorý má IQ ešte oveľa nižšie než ona, škaredý a tlstý je, ale sebavedomie mu siaha do nebeských výšin, kde by kľudne mohol sedieť na tróne ako kráľ ľudskej lenivosti, pyšný je a namyslený a ešte aj klamár, ktorý o sebe len v dobrom rozpráva a o iných v zlom, na falošných maródkach si ako simulant premaródi celý život a viac ako tri dni v roku odpracovať nedokáže. On ju teraz ponižuje a pred inými zosmiešňuje a ona má len to, čo si zaslúži - to ju osud potrestal za to, ako ona pred inými ponižovala a zosmiešňovala Lenku, lebo jej aj pred inými ľuďmi hovorila, že je hyperaktívna, že málo spí, čo ale nebola pravda a že má lieky brať - a to surovo a bez výčitiek svedomia ešte aj v Lenkinej prítomnosti. A Lenka je šťastná a začalo fantasticky dobre dariť predovšetkým od chvíle, kedy sa prestala s Danou stretávať. Vymazala si ju z mobilu a aj zo života a nevenuje jej ani jedinú myšlienku - a práve v tom spočíva jej psychická sila. Na tých, čo jej ublížili, viac nemyslieť.

James 123

Pohnojil si to chlape komplet na celej čiare, len ťa tým plazením testovala a nakoniec bolo aj tak vždy podľa nej. Si slabý chlap, ľahko ovládaný sexom, nevieš ju zastaviť, ohradiť sa. Ona hľadá normálneho muža, nie jeho karikatúru, tento vzťah smeruje k rýchlemu zániku, čoskoro dostaneš finálne kopačky. Ale nie preto, že by si bol údajne príliš dobrý ako si sám domýšľaš, pre niečo úplne iné, len neviem či si to pochopil.