Extrémne sa urážajúci friend!

Príspevok v téme: Extrémne sa urážajúci friend!
Today

Ahoj, komunita.
Dosť ma zaujíma Vás názor, na človeka, ktorí mi dávno prirástol k srdcu, no nedávno sa urazil a nekomunikuje.
Zaujímajú ma názory ľudí na takýto typ človeka, z dôvodu, že v realite to každý vidí inak.
V podstate ide o normálneho človeka, ktorý sem-tam vypustí nejakú tú urážku na človeka, no ak sa jedná o navrátenie urážky, aj keď len zo stránky vtipu, už je zle-nedobre.
Taktiež sa daná osoba dokáže nahnevať, aj v prípade, že niečo čo Vám patrí mu nedáte a taktiež je extrémne vzťahovačný a aj keď mu nikto nič neurobí, začne sa urážať a fúkať.
Podľa mňa je to z dôvodu, že sa nemá na niekoho hnevať.
Je podľa Vás toto chovanie normálne? Nechcem totiž aby daná osoba skončila zle, poprípade mala problémy v živote.
Dá sa nejako dohovoriť takejto osobe, i bez toho, aby počúvala i čo jediné slovo?
Za názory, patrí vďaka.

Kýčera

Pripájam sa k dole napísanej odpovedi. Pomôcť sa dá len človeku, kt. tú pomoc naozaj chce, príjme...Ani ja to nevidím ružovo, ale skús, uvidíš a možno sa udeje zázrak. Ak sa to nepodarí, tak si nájdi iného "frienda"!

Jax

Obávam sa že toho veľa nezmôžeš.
Na toto totiž treba dvoch, ty môžeš mať snahu akú chceš ale pokiaľ on na to serie, tak si bez šance.
Jediné, čo môžeš spraviť je, že mu to všetko povieš. Úplne sa otvor a všetko vyklop, osobne, mailom, listom. A potom už děj se vůle boží. Je to na ňom, ak neprejaví záujem, pusti ho z hlavy lebo taký za to fakt nestojí.