RNG-porad co je na uzliny

anna s

rng prosim,je jod dobry aj na schudnutie,lebo mam zdravu stravu ,dost pohybu ale tie tukove vankuse ostavaju,neviem ci nezacnem jest chipsy,najma ked vidim stihlych ludi ich jest

RNG

Anka, ja pouzivam 1 krat do tyzdna jodovu tinkturu uz roky. Jodovy flak mi zmizne=jod sa vstreba cez kozu medzi 5 az 10 hodin. Ja si ho davam pod pazuchu, ale pre zeny je lepsie miesto co najblizsie vajecnikov.

milco

ak sa môžem zapojiť? riešite iba lymfatické uzliny alebo riešite problém celého organizmu,problémy s uzlinami signalizujú disharmóniu celého organizmu

RNG

Jod sa podiela na vyrobe roznych enzymov, ktore su potrebne v tele na odstranovani neziaducich latok a nefunkcnych tkaniv.
Zdurene uzliny maju za sebou nejaky patogenny proces v tele a patogeny treba adresovat.
Odporucil by som okrem jodu aj nieco silne antimikrobialne, ako napr GSE alebo extrakt z olivoveho listu.
Alebo aspon extra vitaminy a mineraly pre deti.(Little buddies napriklad alebo ine)
Tiez probiotika na zvysenie prirodzenej obrany tela.
Hodne zelenin a surovych-este raz surovych- zeleninovych stiav(cvikla, stonkovy zeler, mrkva)alebo aspon doplnkovych enzymov na prazdny zaludok.

nasa

RNG a na uzliny jednostranne 13 mm u 3roc. dietata uz ix tam ma polrok na 1 strane krku, mam mu potierat jodom?nie su to moc velke uzliny na tak male dieta? a vraj i slezina je kusok zvacsena o centimeter a pecen hranicna

RNG

Da sa kupit z roznych zdrojov, aj v mojich obchodoch ju planujem mat, ked mi schvalia dovoz.Informujte sa u konatelky.

RNG

alfa lipoicka(lipoova) kyselina je silny univerzalny regenerujuci antioxidant, ktoryn si telo vie v obmedzenych kvantitach vyrobit.
Doplnenim sa zrychluje v tele detoxifikacia a regeneracia vseobecne v celom tele.
Je napr sucastou regeneracneho protokolu Dr Berksona(pecen, pankreas...)
Davkovanie je 100 az 600 mg podla potreby

lydia777

Chcem poradiť: včera som nahmata šesťročnej dcére uzlinu v oblasti slabín, veľkú ako fazuľa. Bola som u lekárky a povedala mi, že to môže byť po angíne.