Zápal vaječníkov, vajíčkovodov, maternice

studentka19

Ahojte, neviem čo so mnou je ale od kedy zomrela kamarátovi mamka pretoze mala zapal obliciek alebo nieco take (mesiac do zadu), od vtedy som sa zacala obliekat aby som neprechladla lebo ja som take veci brala na lahku vahu. V poslednych troch dnoch ma neskutocne bolia vajecniky a sem tam citim neznesitelnu bolest v oblasti obliciek, podbruska a pod. neviem co mam robit ale chcem sa toho zbavit bez toho aby som navstivila lekara pretoze to nechcem . Prosim pomozte mi ....

RNG

Miss, pi roztok GSE(30 kvapiek do pol litra vody denne), zober 2x500 mg protizapaloveho quercitininu, 3 gramy vitaminu C(ester C), 50 mg zinku a 3x2 gramy pupalkoveho alebo borakoveho oleja.
Ak tri nezabera atb, mozes tam mat atb rezistentnu infekciu, preto GSE, ktory je ucinny aj na niektore atb rezistentne infekcie.

miss

Ja mám, zvysena teplota cca 37, bolest a tlak na vaječníku a bolesti v krizoch, uz som dobrala druhe ATB a zmena ziadna co robit poradte.

xxxxxxx

No, mávam takén ťahanie v podbrušku a potom sa to zmení v jednom bode pod pupkom na bolesť. Teploty nemám, výtoky mávam bielo-žlté. Zelený nemávam. Chcem vedieť aké bolesti mávate vy a ako sa to u vás prejavu. Keď som mala také bolesti, tak mi sedimentácia vyšla v norme. Nemala som ani zvýšené tie ako sa to volá "belorubíny", ale ked mi dali na pohotovosti antibiotikum, tak mi to prešlo. Tak vás pekne prosím dajte vedieť aké ste mávali vy príznaky a aké bolesti či boli veľké a ako to začínalo.