Odfarbovanie z tmavych vlasov na svetlejsie

ace

No cavte,potrebbujem pomoc .Mala som uz rozne farby vlasov no ale raz som sla z cervenej na blond a dala som si pocas jedneho dna 4 zosvetlovace na vlasy no mala som blond ale strasne mi to znicilo vlasy a mam problem ,lebo mi vypadavaju vlasy po bokoch na usamy aj ,ked mi narastu tak zas vypadnu ..normalne s korienkom.No vlasy mam uz teraz osetrene a mam dlhsi cas tmave no a teraz uz len sampony pouzivam.Kamaradka mi minule robila melir blond ,ale hore som mala krasne bolnd a dole rysave ,tak som na to dala zas hnedy sampon.Teraz by som chcela biely melir do sedych vlasov strasne...,ale bojim sa co to spravy s mojimy vlasmy a newiem co mam robit s tym vypadavanim.Dakujem prosim pomozte mi som v tom mimo

Lulin-Q

Mala som hnedé vlasy a potom som ich zafarbila na čierno. To že to vyrastá mi ani nevadí, ale chcem si ich prefarbiť na škoricovo hnedú. Neviete mi poradiť ako sa zbaviť tej čiernej?

noriqa

Ahoj... Mala som silnó hnedý odtieň a chcem ísť strasne na bielucku blond dala som si b4 color remewer mala som svoju a hneď na to 2 zoavetlovace šampon teraz mám vrch polovicu hlavy žlto zlatý sem tam. Biele pasiki a spodok taký ryšavý slqbucko právo žlté ked. Na vtedy 9 qsi dám. Na to čo mám svetlejšie a 12% tam kde mám tmavší chuti mi to rovnomerne..?? + do toho blížiaci prášok ide mi to robiť moj kamoš kadernik ale. Chcem radu že či vlastne dostanem spoj tu platinovu blond ...keďže chcem kabát biele. Dík do predu napíšte:)

jankaaaaaaaaa

ak ta farba nebude zosvetlujuca, tak to nechyti vobec. ak bude zosvetlujuca chyti to na oranzovo.
ak si chces vlasy zosvetlit, kup si zosvetlovac - odfarbovac

Miska_O

mám skúsenosti z prefarbovania čiernych vlasov na hnedé... čierne vlasy som skusala pefarbit na hnedo.. a vysledok?... darmo som si znicila zasa vlasy :D vysledok bol opat cierny... prave chcem risknut si dat na cierne blondavu farbu, len ci to nechyti na rysavo.. ale ako sa hovori... risk je zisk!

lea

Ja som originál hnedovláska,ale mam zafarbené vlasy na čierno.Raz som si zmyslela že chcem bit blondínka tak som si zo dňa na den odfarbila vlasy 12% peroxidom...bolo to otrasné vlasy som mala flakate no blee...uplne som si ich znicila,boli spálene a natahovali sa ako žuvačka..o pol roka som chytila konečne moj vysnivany odtien blond..ale nakoniec ked som chytila blond odtien,isla som na ciernu...moja rada je cim pomalsie tym dalej a efektivnejsie zajdeš...bud trpezliva trva dlho kym dosiahnes odtien aky chceš...sry za gramatiku nechce sa mi to odborne vypisovat :)))

lia31

Dakujem janka za info, myslela som si ze asi iba tym peroxidom. Ale mam obavy ako na tom budu potom moje vlasy lebo teraz mi dost padaju a konce mam upne znicene a suche. Asi pockam kym sa trochu zotavia a potom pouzijem peroxid. A keby som postupne raz za mesiac naniesla blondavy melir nebolo by to setrnejsie?

jankaaaaaaaaa

lia: jedine odfarbit silnym peroxidom, a ten vlasy nici velmi. a pochybujem ze sa to podari na prvykrat.
bianka: nemusis "niaku" farbu

lia31

ahojte, uz asi 3 roky sa farbim na cerveno a cim dalej je ta farba tmavsia..a uz ma omrzela ta cervena a chcela by som naspät moj tmavy blond. Ako to co najsetrnejsie dosiahnem? dakujem za kazdu radu