Odfarbovanie z tmavych vlasov na svetlejsie

bubinqa

Ahojte...prosim poradte mi niekto=(..mam cierne vlasy a strasne chcem blond=(....pocula som ze odfarbovac novelle(color back)je dost dobry...co by mi pomohlo?=´(..prosim poradte mi niekto=(..uz som zufala ...dakujem

vlaskykrasky

No ja poznam jednu holku a ta si na prefarbene cierne supla blond melir.Cuduj sa svete jej to chytilo.Nuz ono to strasne zavisi od toho aky mas vlas.Kazdopadne si nepretazuj vlasy a chod na to postupne....Nie ze potom oplesaties.....Ja mam od prirody cierno hnede vlasy a vzdy som chcela cervenu.Prvy krat mi to chytilo len ako nadych....Potom som si dala peroxid a na to cervenu.Bolo to fajn.Chce to naozaj cas.....

YaaaMaika

branis..na prvy krat ti to podla mna nechyti na blond aj keby sa pouzije neviem aky silny peroxid....chyti ti to do cervena alebo oranzova a vyzera to divne..treba ist ku kadernicke odfarbit a potom nafarbit na blond alebo si daj premelirovat vlasy postupne to si myslim je setrnejsie k vlasom aj ked to trva dlhsie

Mončurik411

Chcela by som sa spýtať,ako by som mohla dostať z tmavohnedých vlasov opät svoju bledohnedu farbu,pretože v kaderníctve mi povedali ,že ak by som sa dala odfarbiť tak by mi bledšia farba nechytila tak ako by som chcela.Ja by som chcela si dat na vlasy svoju bledohnedu farbu a ked mi to bude vyrastať,aby to nebolo velmi vidiet ,pretože sa už viac nechcem farbit.Ja si síce dávam na hlavu šampony,ale aj tak mi to dosť dlho vydrží a nejde to poriadne zmyť.Pomôžte mi prosim a dajte neaku radu. Ďakujem

kaciatko_7

ahoj ja som mala uplne tmavo hnedu farbu, do cierna a tiez som zatuzila po niecom svetlejsom... nakoniec som to riskla, kadernicka mi stiahla tu tmavu farbu melirom a potom zafarbila na svetlo hnedo... a vysledok bol super, rozhodne by som to vsak neskusala sama doma, ale zasla s tym za odbornikom... samozrejme vlasy sa ti po tomto mozu fakt znicit, ale kedze ja mam dobru kvalitu vlasov, tak mi stacili nejake zabaly a bolo to ok

erikab: zla kadernicka, v dnesnej dobe uz existuje hocico a ked ti nevedela stiahnut tu tmavu farbu uplne do svetla tak potom asi nie je velmi dobra

thrinity

Ahojky, no ja som praáve absolvovala zosvetlenie, už aj to ľutujem. Od prírody som blondínka, 5 rokov som sa farbila na čierno, teraz som experimentovala, a vlasy mám tak zničené.... Robila ma kaderníčka melírovým práškom, na to hnedú. O týždeň zasa melír, a svetlo hnedá. To už ma musela ale aj ostrihať, lebo sa mi konce doničili. Teraz som si dala ja doma takú popolavú blond, no ešte stále to nie je to čo som chcela. Veľmi lutujem čiernu:-((((

monkeei

ja som mala cierne vlasy a chceela som sa ich zbavit..najprv som si kupila taky pripravok ktory ztiahne tu ciernu farbu a necha vlasy bledsie..lenze to by som si musela kupovat asi 5 baleni a je to drahe.. nakoniec som podlahla nervom a dala som si peroxid 12....aale ani to mi nepomohlo moc..no vlasy boli o dost bledsiee...aa teraz pred nedavnom blondavy zosvetlovac som si dala...no vlasy mi ostali znicene..thak neradim odfarbovat ale pockat az vyrastuu

Natusss

No ja to mám sprvaené lebo mám Uplnee tamvé hnedé Vlady až do čierna, a hore som si zosvetlila,a potome šte jednotlivé pramienky, ale to som použila nje farbu,ale Zosvetlovač od Avonu

lenkaa123456

neviem :) ja takymto veciam moc velku vahu neprikladam :) ja farbim kedykolvek.. a nezabudni este na osetrujuce masky a balzamy - nieco poriadne vyziivne na suche a lamave vlasy - staci si vybrat v lekarni oblubenu znacku.

a este som chcela dodat ze si tu farbu kludne nechaj na vlasoch aj o 10 min. dlhsie ako je pisane v navode