Jedálniček

palinnna

Juj, ja som ta vobec nechcela nastrasit, vies, nikdy som nikomu neverila, ked mi niekto vravel, ze je to nezdravy spôsob zivota a ja som si tvrdohlavo v tom pokracovala, nic som nestihala, stresovala sa,ani mi uz pravdu povediac nechutilo... no teraz zistujem, ze na co to bolo dobre? Aj so stoickym pokojom sa vsetko da zvladnut a mozno aj lepsie...

Lenush

ach jaaj, tak to si ma teda vystrasila.. ja si uvedomujem, zeby som jedlu mala venovat zvysenu pozornost, ale pri mojom sposobe zivota to akosi nie je mozne.. ale urcite na tom budem pracovat

palinnna

Ja viem, aj ja ked som pracovala od rana do vecera, absolutne som na jedlo ani nepomyslela, vecer som sa navalala, niekedy ani v sebe neudrzala, no a potom mi zrazu povedali, ze mi krvaca zaludok a mam zapal... a neviem sa nastartovat...

palinnna

Ved ja uz uplne v pohode papam, dokonca nemam ani depresie, ked nieco zjem, uz nepovazujem jedlo za odpad v zaludku, ale neviem, neviem, co sa mohlo pokazit...

Lenush

palinna ake to moze mat nasledky? vzdy ak mozem, tak si sadnem a najem sa.. bohuzial, popri zamestnani, domacnosti a rodine obyvkle zabudam na jedlo

klara11

a ved v pohode papas :)
ja by som si aj ted dala taku pizzu ale nedam si musim sa drzat :)
a zachvilu idem urobit 50 brusakov :))) staci :)viac sa mi nechce.
a z coho ta boli brusko ??ze si vecer jedla?

palinnna

Lenus, nechcem moralizovat, ale mala by si jest pravidelnejsie... viem, o com hovorim... nie su to len take plane reci, aj ja som vacsinou zalomila rukou a povedala si, ze ja nemam cas, mne sa nic nestane... no nie je to tak