Strach z gynekológa

Príspevok v téme: Strach z gynekológa
emjey

nevif jako to poriesit...
mam holku ja(18)ona(15) to je fajn zatial..no a co sa tyka sexu este sme pohl.styk nemali zatial je to taky petting no samozrejme z otazkou prveho sexu sa vybavuje slovo antikoncepcia,som za hormonalnu zensku antk.A tu je problem neviem ako to riesit lebo sa boji navstivit gynekologa (ja vim pre mlade holgy je to neprijemne) ale na druhej strane si potrebuje dat predpisat antk..
Neviem ci by bolo lepsie aby si pozicala od kamaratiek tabletky,alebo kupila ake v lekarni.Ale s tou anvstevou u gyn. to je asi fakt posledne riesenie.a ete ma prisnu maminu a ta by asi nebola nadsena ze jej dcerka ce uz sexovat...ale zas treba sa chranit ne?

ludia jako by ste to riesili?co je naj spravit?

terra

Tak jasne chces sexovat a najlepsie je dat 15 rocnej HAK..... Ano ONA potrebuje si dat predpisat, to urcite skor TY, aby si nemal potom nepriemnosti! vsak co nech si ona nici zdravie naco sa ja budem zatazovat!Este je moc mlada aby zacala brat HAK to si uvedom a moze to s jej telom narobit kadeco. A od kamosky si pozicat tabletky a co si? chces ju zabit? vsak tie hormony su predpisane podla krvnych testov a v lekarni len tak nekupis HAK. Mal by si si najprv nieco nastudovat o tom a az potom sem nieco pis. Ako toto ja neschvalujem, aby 15 rocne brali hormony vsak je to velky zasah pre organizmus.
P.S. ano chranit sa treba, ale nie na ukor zdravia pochybujem, ze je to laska na cely zivot, ked mas k tomu takyto postoj.