brusaky

chalp

brusaky su skor cviky na objem brusneho svalstva ako na zhodenie cm v pase...skuste rozne variacie skracovaciek a vaccuum.

Lucka99qc

Ja robim 100 brusakov denne !! myslite ze budem mat ploche brucho za 4 mesiace ??Alebo ze bude vidno aspon daku zmenu?Piste na e-mail Lucka99qc@azet.sk

meForMe

Achojte:)naozaj je zbytocne lamat rekordy v brusakoch,ja spravim 20-30 takych light brusakov a brucho mam spevnene za par dni www.youtube.com aj ked neviem ci je to vhodne aj pre chalanov,kedze ich svalstvo je asi trochu ine..

zuzanaaaaaaa

PPPleas ludia poradte mi ...ide leto ..a moje brusko je na tom dost zle. :( a proste chcem to zmenit ..poradte mi co mam robit ..brusaciky robim..40 denne ..snazim sa nepapat chlebik...zemiaciky ..a stale nic ..:( pleas poradte... :(

miro.83

Tu stale ludia myslia ze cvicenim 300 ci 500 brusakov denne zhodite tuk z bucha? Nic v zlom ale rutite sa nespravnim smerom ako zhadzovat tuk. Realita je taka ze tuk je obrovsky prebytok energie z jedla a cvicenim brusakov tento prebytok neprevysite (z fyziologickeho hladiska je brusny sval moc maly na to aby dokazal nejako extra vyuzivat energiu na palenie svalov ci tuku.). Keby ste drepovali tak je vysledok minimalne o 50x krat vecsi ako cvicenie brusakov. A ak uz robite brusaky snazte sa mat chrbticu rovnu netlacte krk rukami smerom k bruchu inak si viacej uskodite ako pomozete. Ale ako sa hovori clovek sa uci na vlastnych chybach a moje rady asi nikdo nebude pocuvat.

Verka

...vobec netreba robit 200 abo 500 brusakov denne.ak ich robite spravne,staci uz aj niekolko desiatok ucinnych brusakov...