Otazka na panov

laura213

divak10: no ale hlavny dovod preco pouzivas kondom je bezpecnost(takze to s tym nenormalne uzko suvisi), keby sme nechceli chytit nejaku pohlavnu chorobu alebo byt rodicmi nikdy by sme ich nepouzivali, aj pre nas zeny je to prijemnejsie bez kondomu hlavne ak je alergicka na gumu

cezia

Ked je ale chlap teda malo vzrusivy uz na zaciatku sexualneho zivota ako pise divak10 zrejme casom to bude horsie a horsie, to znamena ze mozno bude mat problemy sa urobit aj bez toho kondomu...hmm

laura213

jasne chapem vas chlapi ze to neni ono lenze vramci bezpecnosti je to lepsie pre obidvoch pokym nie je pravidelny sex, ja som s predoslym priatelom presla kvoli tomu hned na HAK, lebo sa mal problem urobit s kondomom ale s terajsim sa nestretaveme tak casto tak to riesime len kondomom

divak10

Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze cez kondom je to menej drazdive.Cize ak je partner velmi vzrusivy, tak sa prave kondom odporuca.Ak je ale muz malo vzrusivy tak pouzitie kondomu to vzrusenie este znizi.
Prosim zeny, aby nevyjadrovali pocity za chlapov .Skuste poprosit partnera aby Vam oralne stimuloval klitoris - nieco podobne u zeny ako je zalud u muza. A potom nech vam ho lize cez kondom, ucitite ten rozdiel ....

janta

Vela ste spomenuli, ze potom ked to inak nejde tak oral, ale ani ten akosi nefunguje, snazim sa ale nevidim nanom, ze by to casom viedlo k tomu vrcholu, ked sa ho opytam, tak akurat, ze je to dobre, ze sa mu to paci....

laura213

no myslim ze vo vacsine pripadov to je len vyhovorka aby si to mohli lepsie vychutnat. ale raz sa mi stalo s priatelom ze sa fakt nevedel urobit cez kondom tak urobil najskor mna a ja som jeho potom oralom

mandy21

No ja si dovolim tvrdit, ze muzi, co to tvrdia, az na vynimky samozrejme, su len rozmaznani. keby nebola ina moznost ako kondom, kazdy sa urobi s kondomom.

Soraja

ahret no moj byvaly ked sme sa milovali velmi s anevedel urobit s kondomom a ked osom boal nekompromisna, tak sa aj tak vzdy urobil. A po rokoch mi povedal, ze si to len vymyslal, aby si nemusel kondom davat. Ina vec je ked ho kondom skrti, to beriem, ze to velmi prijemne nie je...

ahret

ak mozem za seba napísat, tak to nie je o psychike ale skor o tom, ze menej cítim, niekedy nic..... a preto ked sa spraví partneka, kondom ide dolu a nastupuje partnerkyna pusa :o)) urcite je najlepsie milovat sa bez kondomu ale nie vzdy je to mozne.