Henna na telo

janka

ahoj, weronika, ja tiez robim s hennou, chcem sa spytat z kadial si ju zhanas, lebo ja si ju objednavam z ciech ale vyde ma to celkom draho.

weronka

no ja s henou pracujem tiez..a z lastnej skusenosti viem povedat ze najdvolezitejsie je henu dobre namiesat.no to je problem lebo zeny ktore henu miesaju teda hlavne indky tie si recepzy strazia a pretekaju sa ...no ak to niekoho zaujima ja vam napisem co treba tak do heny namiesat aby bola farba lepsia a dlgsie vydrzala....momentalne experimentujem s henou ciernou chcem si ju sama vyrobit..a ze sa tam pridava tanin...viete niekto nieco o tom?

Petqo

No ja som si dal hennu asi pred mesiacom a dopadlo to dost zle... prisiel som do studia a povedal nex xvilu pockam.. tka som cakal.. ptom ma zavolal dnu ukazal som aky obrazok chcem. On mi ho spravil hennou na krk... a ptom povedal ze mam hodinu cakat... lenze ja som nemohol lebo som bol objednany na sosovky tak som mu povedal ze musim ist prec... tak mi to niecim prelepil a povedal ze sa mam vratit... a ked som sa vratil cely obrazok bol rozmazany a 3 tyzdne som mal na krku velky cierny flak :D

monn

no ja som si raz davno v Londyne kupila hennu na telo a miesala som to doma a bolo to celkom dobre. Trochu svetlejsie ako som cakala ale dalo sa. A nepridavala som tam ziaden caj. Inak aj teraz by som ju chcela ale neviem, kde sa to na Slovensku predava...

janka

osobne mam skusenost len s hennou na vlasy a nechytila. kamoska ma skusenosti aj s hennou na telo a ani jej nechytila. takze podla mna zytocne vyhodene peniaze