15rokov a zivot nanic :(

simonela12

janulienka: z toho si nerob nic to sa casom meni, ja som mala take iste problemy dokonca som do dvadsiatky nemala priatela, rodicia ma nikam nechceli pustit, s otcom som mala priserne vztahy stale mi daval najavo aka som nemozna. nemala som ani vela kamaratov. Okolo 19-tky nastal zlom vsetko sa uplne zmenilo, mam kamaratov, super vztahy s rodinou, momentalne aj nejaky ten vztah, som financne nezavisla a mam 24 rokov. Tak uvidis ze zivot sa moze zmenit a obcas na tom treba aj trochu popracovat lebo nic nespadne len tak z neba

jejke

jjanukienka zlata a čo sa vlastne stalo s tým priateľom,
keď píšeš akoby zomrel alebo čo????
musí to byť veľmi smutné tak asi som sa nemala pytať...
ale chcela by som Ťa nejako povzbudiť...čo hobby, čo kamarátky...musí Ťa niečo zaujímať....s niekym si ešte rada nie?

dadaaada

awoj janka pozri sa nato ber to stej lepsej stranky mam 16 rokov a obidve vieme ze sme este mlade a ako sa vravi mame si uzivat a ine veci ale napr.mna to absolutne nebavi mam priatela o 10 rokov starsieho a som snim uz dlhy cas a len a len snim travim cas a to mi je na dusi najlepsie,ty sa skus proospravat s maminou ale s ocinou a svojich problemoch a uvidis ze to povoli povedz im otom ze aj ty mas pravo na rozne veci a zabavat sa a nebojsa pride etse vela krasnych chvil,netreba zufat aj jasom chcela svoj zivot ukoncit ale naco zbytocne bysom ublizila blizkym to nestoji zato uvidis zivot prinesie aj vzdy to pekne ked to najmenej ocakavas.....drziim palce

fraisee

mas 15 :) vies kolko tych priatelov este budes mat? a nie si sama, mas rodinu a priatelov, na to prides neskor ze to najdolezitejsie su oni a ty ich mas.