Bolesti v končekoch prstov na ľavej ruke - zúfalec

Príspevok v téme: Bolesti v končekoch prstov na ľavej ruke - zúfalec
hezo

Zdravím Vás!
Som už zúfalý, nevem kam sa mám obrátiť. Na ľavej ruke mám velmi bolestivy prsteník, stačí menší náraz (naozaj malinky náraz, niekedy len dotyk) a mám veľke bolesti. Takto citlivá je len posledná časť tohto prsta. Trvá to už cca 5 rokov, ale posledný rok je to intezívnejšie. Na tomto prste nie je vidieť žiadny opuch ani žiadna anomália, zdá sa mi len trošku tenší, nie o veľa. Na Rontgene mi nic nezistili, ani nemam zvysenu kyselinu mocovou, ani na elektromyografii nic nezistili (takze nemam zapal karpalneho tunela). čo je ale najhoršie, ten prst ma boli aj ked si ho nebuchnem, jednoducho kedy si zmysli vtedy ma velmi boli, su to take narazove bolesti, ktore niekedy vystreluju do stredu dlanie, nieked do malicka, a v poslednej dobe aj do prostrednika, do palca este nikdy. Skusal som aj akupunkturu a nepomohlo. Všimol som si ze ked ma zacne takto boliet, mam studene konceky prstov na tejto ruke. Tiež ma to začne bolet ked prejdem z tepla do zimy, ale su tu neuveritelne bolesti, a fakt som bezradny. Prosim o akukolvek radu :(

Ďakujem

RNG

Na uviknenie sliach, co tlacia a poskodzuju nerby(je az 18 miest na tele, kde sa nervy krizuju so slachami) pomoze slachy uvolnit/zmakcit pouzitim DMSO, univerzalneho polarneho roz[pustidla, natierat na cistu kozu, nicoho sa s tym vlhkym nedotylat a po pol hodine si to dobre omyt vodou.
Pozor, DMSO rozpusta rozne plasticke latky a synteticke textilie.

mirka07

hezo , týmto trpí 3 roky moja mamina má to na pravej ruke ,chcem sa opýtať máte to ešte stále ,alebo Vám už prišli na to čo je to .ďakujem

martinaks

hezo ako si to vyriesil? ...ja to mam uz dva roky a som v koncoch....mam diagnostikovany syndrom karpalneho tunela stredne tazke stadium poskodenia, ale ten malicek na lavej ruke je milionkrat horsi ako cele trpnutie.....

hezo

Co je to reflexna masaz? Bol by som rad keby mi to pomohlo, ale bojim sa ze keby mi mali masirovat prst, umrel by som od bolesti ---

p.v.

Ahoj. Myslim, že potrebuješ experta na reflexnu masaž. Nechcem sa vnucovať, ale manželka je expert. Ak máš zaujem, udaj kontakt, ozvem sa.

RNG

Skus brat dobry rybaci olej 3x3 gramy.
Casto pomoze MSM, dostat dobre MSM kremy, hladaj na Google.sk pod doplnky, MSM krem

hezo

Netuším, ani rentgen chrbtice nic nezistil, jedine co mi nerobili je CT. Ale nevem ci by nieco zistili. Mam sto chuti si ten prst odseknut :(