ako sa da prekonat sklamanie v laske?

Príspevok v téme: ako sa da prekonat sklamanie v laske?
robo75

Ahojte, mam taky problem s ktorym si neviem radu. Zalubil som sa do jednej zeny, ktoru nadovsetko milujem, ale ona ma niekoho. Väcsinu casu je v meste
v ktorom ja, to je ale od miesta kde je jej priatel dost vzdialene. Velmi sme sa zblizili, myslim ze si fajn rozumieme a 2 krat to uz vyzeralo tak ze sa mi podari byt snou, ale 2 krat sa rozhodla nakoniec nie pre mna. Dost
ma to vzalo a musim ako chlap priznat, ze taky pocit som este nezazil.Prvy krat v zivote ma nejaka zena rozplakala, nemozem sa sustredit na pracu, na nic a neviem proti tomu bojovat.Stale pozeram na telefon, na mail ci nenapise ako blby.Neviem, kde som sa spravil chybu a ani neviem preco na to nemozem zabudnut a prehodit to cez hlavu.Mam 30 a zazil som to naozaj prvy krat. Viete mi poradit ako mam proti tomu bojovat? Chcem sa zase smiat a uzivat sa zivot, ale nejde to.Pomoze mi psycholog?
Dakujem

sklamana

čo mam robiť paci sa mi jeden chlapec. Pretým som ho nepoznala chodil na tu istu zakladanú ako ja.Jak som začala chodiť na intrak tak sa my začal zdraviť keby sa my nepozdravil tak ho nepoznám doteraz. Nejakí ca sa mi zdravil a potom prestal no a ja neviem preco odvtedy sa my strasne pac a stale nanho myslim aj ked mam priatela.A stale ked ho stretava s kamarátkami skloním hlavu lebo sa snazim zabudnut oni my hovoria ze stale namna pozera. co si mam otom myslieť prosím poradte my DAKUJEM

liliana+ľé

sklamala som sa v laske ked som mala 15 a to tak ze som sa zalubila do mojej segri manzela brata mal 20 rokov no tak sme spolu zacali chodit chodili sme spolu asi tak mesiac iba raz mi napise ze otco mu stale vravi ze preco chodi s takou mladou ale mi sme sa strasne lubili a dobre sme si rozumeli a nakoniec nas jeho a moj otco rozdelili tak som prvy krat zazila co je to byt sklamana v laske vtedy som preplakala tyzden pokym som aspon trocha nezabudla neviete mi nieak pomoc?? dakujem

[zruseny12]

vykasli sa na neho ,ked ma dievca a tebe pise veci, co by nemal,tak to nie je v poriadku...co by asi na to povedala ta jej frajerka keby to asi citala?najdi si normalneho chlapca...

ronika13111

ahojte mam taky problem....paci sa mi jeden chalan ale on ma babu....pise mi take veci co by ani nemal....no ale nebere ma vazne co mam robit??

radush

ja mam zase taky problem ...s byvalym priatelom sme boli 16 mesiacov a z toho bol pol roka v zahranici..najprv bolo vsetko v poriadku,nic sa nezmenilo..stale sme sa lubili...ale ako bol na vianoce posledny krat domov..uz to nebolo take ako predtym..a ked mal prist uz domov nastalo ze by sme uz boli konecne spolu mi povedal ze ma uz prestal lubit...rana do srdca hned...ale ako sa to dozvedelo par kamaratov tak mi otvorili oci ze ma podvadzal a klamal..ja som bol azaslepena a naivnaa..ale stale ho lubim a neviem na neho ete zabudnut...stale mi pise a neviem mu odolat odpisat...aj ked mu stale pisem ze nech mi da pokoj....ax..co mam robit ??? nechcem sa uz trapit!!! pomozte

mrs.death13

mam thaky problem..tho asi vsetci,ale pred rokom som sa zalubila do thakeho xlapca,co som prave spoznala..potom sa nieco stalo,newem co..snazila som sa to zistit,ale dajak mi to nejde...no a on teraz newem jaq vie,ze ho lubim a ked ma vidi,tha ma zacne ohovarat a smiat sa zo mna..este sa mi paci taky chlapec,no necem ho..newem preco...prosim poradte mi...:(