Piercing do nosa! Bolí?

mimimh

mna to prvy krat bolelo dost.. a jak som si to dala urobit 2hy krat vobec som to necitila.. sranda co? a ani jazyk mna nebolel tak neviem ako teba..

BaD.GiRL.Wrr

Ahojte :) Približne pred troma týždňami som si dala nastreliť piercing do nosa. Vôbec to nebolo stálo ma to päť eur.Spočiatku všetko prebiehalo v poriadku.Teraz sa mi tam začína tvoriť malá vyrážka.Čo mám robiť?Ako sňou preč? Musím si piecing vybrať? Ozvite sa mi na e-mail ďakujem :)

Čiki

Ahoj tak ja som mala piercing v nose asi tak 2 roky. Dala som si to prestreliť a vôbec to nebolelo. Len ti poradím že si nedávaj piercing do nosa čo je iba tyčka a na konci mala gulička pretože sa lahko strácajú. Tak držím palce

Ewka12

ja som si nos prepichla sama asi v 16tich,samozrejme sterilnou ihlou z lekarne,mam ho dodnes uz 10rokov,a poradim ti najlepsi piercing je ten co sa dava do brady,na konci len plochy pliesik,takze mi nic v nose nezavadzia,ziadne uzavery.len si ho nedavaj nastrelovat,to je najhorsie co moze byt

Chrumky

Ahoj...Moja skúsenosť je len pozitívna.Piercing mám v nose 5ty rok a všetko v pohode :) Nabláznila sa aj sestra tak si dala urobiť aj ona.Síce jej pri prepichnutí tiekla trošku krv,ale to vraj od strachu.Tak držím palec :)PS: ani s ihlou to skoro vôbec nebolí.

stefa

ja som si prepichla dnes sama a vobec to neboli =D a mam zatial v nose nausnicku :D najprv mi nechcela vojst ale uz dobre :D bala som sa ze ma to bude boliet a potom som sa nsrala a prepichla si

katika232

Ja som si bola spravit piercing, ale po dvoch tyzdnoch som to nestastne nechtiac vybrala a hned to zarastlo..chcela by som ist este raz, ale urcite do ineho studia, neviete o nejakom dobrom v KE? (bola som na masiarskej 8)
inac prepich nebolel, len je to trocha neprijemne, ale ked to chcete, urcite odproucam, aj ked som to mala len dva tyzdne, je to super :)

Cucaa

Ahojte, ja som si dala spravit piercing do nosa vcera, myslela som si,ze budem kricat,plakat od bolesti, ale pravda je ina. VOBEC TO NEBOLI!!! (iba ked vpichne ihlu, ale to neni ani sekunda..) je to super vec..:)

Luxury

zdravim - ja som si ho dala prestrelit pre 7, 8 rokmi a uplne super, ani nebolelo, prvykrat sa mi nepacilo ako mi ho dali, tak som prisla o tyzden, ze reklamacia a znova mi ho prestrelili zadara a tak ako som chcela.... osetrovala som si to nejakou tekutinkou na piercing z tetovacieho salonu ... jeden cas asi rok mi aj hnisal a navierala taká krvavá vyrážka, ktorú som si vztláčala, ale stále sa vracala... už som sa bála, že bude musieť ísť von, vraj je to alergická reakcia kože na cudzie telesu, mávajú ti aj indky... nakoniec to prešlo samé od seba...a super už dlho nič nič, bezproblémov