ucinnost antikoncepcie

kikulka

katerinka,ja beriem HAK 2 roky a priateľ sa vždy urobí do mňa,ja si myslím,že obavy sú zbytočné,ak berieš pravideľne HAK

katerina

dakujem.HAK beriem niekolko mesiacov, nevynechavam a nepribrala som.je to casto o psychike, ze si zena nahovara, ze priberie a preto aj zacne jest a naozaj priberie.ja len, ze ci nemame radsej pouzivat aj kondom alebo ci sa partner nema vystriekat mimo, ci by to nebolo lepsie.a HAK je ucinna na 99 percent.

irmuska

len dotaz k tomu vynechaniu.. ak jednu zabudnes uzit tak sa snaz to stihnut do 12 hodin od povodneho casu a potom pokracuj tak ako predtym.Ak to nestihnes tak doporucujem nejaku barierovu ochranu.

slusny muz

Niektore zeny priberaju po hormnálnej antikoncepcii (HAK), niektore nie. Je to individualne.
Tato forma patri medzi najspolahlivejsie.

slusny muz

Ahoj Katka! Tak riziko tam je minimalne. Zalezi ci beries tabletky pravidelne, v tych istych casovych periodach. Byvala priatelka brala HAK 4 roky a nikdy neboli problemy a ani stres ze by otehotnela. Treba len pravidelne brat. Aj ked nahodou vynechas jednu tabletku zobrat, mala by si byt chranena. UZ viac ako 2, 3 vynechane tabletky sposobuju problem. ALe zalezi aj kedy ich vynechas, kriticke je to na zaciatku cyklu. Takze kludne sexujte...